Jesienią czwarta edycja „MasterChefa” w TVN. Ruszają precastingi

Telewizja TVN jesienią br. zamierza pokazać czwartą edycję reality-show „MasterChef”. W kwietniu zorganizowane zostaną precastingi do programu. Jurorami pozostaną w nim Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Jesienią czwarta edycja „MasterChefa” w TVN. Ruszają precastingi
Anna Starmach, Michel Moran, Magda Gessler - fot. tvn

Precastingi do czwartej serii „MasterChefa” odbędą się w następujących miastach i terminach:

Kraków, 12 kwietnia, Makro Cash & Carry, ul. Zakopiańska 70AGdynia, 19 kwietnia, Makro Cash & Carry, ul. Hutnicza 8Warszawa, 26 kwietnia, Makro Cash & Carry, al. Jerozolimskie 184

Każdy kto chce wziąć udział w precastingu powinien wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej masterchef.tvn.pl i odesłać ją pod wskazany adres. Do programu zgłosić się będzie można też w namiotach rejestracyjnych, które będą rozstawione w dniu precastingów przy halach Makro Cash & Carry (rejestracja będzie możliwa od godz. 8.00). Kandydaci na uczestników show powinni przynieść ze sobą swoje popisowe danie, przygotowane w domu. Oceniać będzie je produkcja programu.

100 najlepszych kucharzy wyłonionych podczas precastingów zostanie zaproszonych na casting główny, który nagrywany będzie w dniach od 6 do 9 maja br. w krakowskim studiu Łęg. Tam oceniać ich będą jurorzy programu „MasterChef” - Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran. Uczestnicy będą musieli w ciągu 60 minut przygotować swoje popisowe danie z przywiezionych przez siebie produktów.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/top-chef-stracil-100-tys-widzow-ale-polsat-przegrywa-tylko-z-tvp2 ##

Podczas castingu jurorzy wybiorą 14 uczestników, którzy walczyć będą w programie o tytuł MasterChefa, 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Odcinki nakręcone wiosną i latem widzowie TVN zobaczą jesienią br. Za produkcję reality-show odpowiada samodzielnie stacja.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że nadawaną jesienią ub.r. trzecią odsłonę „MasterChefa” śledziło średnio 3 mln widzów, co przełożyło się na 18,32 proc. udziału w grupie 4+ i 24,08 proc. w grupie 16-49 (więcej na ten temat). Jej zwyciężczynią została Dominika Wójciak.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami