SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Do 9,6 mln zł wzrosła w I kw. 2014 r. strata Agory

Grupa Agory miała w pierwszym kwartale 2014 roku 9,6 mln zł straty netto przypadającej na akcjonariuszy jednostki dominującej wobec 1,5 mln zł straty netto w I kw. 2013 r. Strata netto okazała się wyższa od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 8,7 mln zł straty.

Dołącz do dyskusji: Do 9,6 mln zł wzrosła w I kw. 2014 r. strata Agory

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aj waj
aj waj, aj waj!
42 56
odpowiedź
User
analityk
Nie będę płakał po wyborczej ;-)
59 72
odpowiedź
User
Krzysiek
Nie ma jak dobre wieści na początek tygodnia, poprawiliście mi nastrój aż chce się pracować, dzięki !
Ps. mam nadzieje, że jak PO odejdzie od władzy to zmieni się Prawo Zamówień Publicznych i Gazeta Wybiórcza przestanie być dotowana ogromną publiczną kasą z zamieszczanych na jej łamach ogłoszeń przetargowych. To dziś ich jedno z podstawowych źródeł utrzymania, dzięki którym nadal mogą pluć na polaków. choć w dobie internetu i elektronicznych baz danych zamówień publicznych, publikacja ogłoszeń w prasie jest reliktem z 89r. wyłudzającym publiczną kasę.
61 37
odpowiedź
User
Thorn
To i na WM przyplątali się przedstawiciele psychoprawicy, których najłatwiej poznać po tym, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem prostych komunikatów?
73 55
odpowiedź
User
Szechterowski
Tusku, musisz....
42 14
odpowiedź
<