SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z FCB Bridge2Fun odchodzą Katarzyna Szewczuk, Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak

Z agencją reklamową FCB Bridge2Fun rozstają się: Katarzyna Szewczuk, jej dyrektorka zarządzająca oraz szefowe kreacji: Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak. Zajmowane przez nie dotychczas stanowiska zostaną zlikwidowane.

Dołącz do dyskusji: Z FCB Bridge2Fun odchodzą Katarzyna Szewczuk, Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Spadki
Czy ktoś jeszcze wierzy, że w tej branży przychód wynika z zarządzania zespołem i kreatywności? To jest tylko źródło kosztów. W tym kontekście Pan Baran ma rację, że lepiej stawiać na „praktykę reklamy”, czyli znajomosci, przekręty i umiejętny wślizg w dupę.
odpowiedź
User
Insider
"Doszliśmy do wspólnego wniosku" czytaj "Złożyły wypowiedzenie i nie stać mnie, żeby to przyznać"
odpowiedź
User
M
Pamiętam jak pełna przekonania o tym, że mogłabym ciekawie rozwinąć swoje już seniorskie doświadczenie w CS i wiele dobrego wnieść do agencji prowadzonej przez Pana Barana, niestety dowiedziałam się, że moją wartość jako pracownika mierzy się ilością i pojemnością portfelową Klientów, które mogę do tejże agencji przynieść ze sobą. Krótka, acz rzeczowa dyskusja w dużym nad-ego i tak po prostu mało uprzejmie i mocno przedmiotowo. Na długo zostanie mi to w pamięci.
odpowiedź
<