SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Historyczny mecz Polska-Niemcy obejrzało ponad 7 mln widzów

Średnio 7,4 mln widzów oglądało w Polsacie i w Polsacie Sport mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, w którym Polska po raz pierwszy w historii pokonała Niemcy. W czasie emisji spotkania zakończonego wynikiem 2:0 Polsat zdecydowanie pokonał konkurencję.

Dołącz do dyskusji: Historyczny mecz Polska-Niemcy obejrzało ponad 7 mln widzów

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marek
Oglądalność jest porównywalna z meczem towarzyskim z (7.09.2011) mecz Polska - Niemcy obejrzało średnio 5,748 mln rodaków. Emocjonującą końcówkę spotkania i wyrównującą bramkę dla gości widziało 7,2 mln widzów, a co najmniej 3 minuty spotkania obejrzało ponad 10 mln telewidzów.. W 2006 r. rekord oglądalności zdobył mecz Niemcy-Polska. Przyciągnął on przed telewizory 12,4 mln widzów. Myślałem , że będzie dużo więcej w tym roku. Mecz z tym rywalem , różne podteksty. Przecież media pisały o tym , że Polska może pokonać Niemcy , ale oglądalność meczu jest niska
odpowiedź
User
marcin
EURO 2008 POLSAT Mecz Polska - Niemcy przed telewizorami śledziło ponad 11,050 milionów Polaków (i połowa - 10,9 mln, II połowa - 11,1 mln widzów), prawie 70 proc. wszystkich osób zasiadających w tym czasie przed telewizorem. 58 proc. widowni meczu stanowili mężczyźni. Rekordowo oglądana minuta meczu - 22:04 - przyciągnęła przed telewizory 11,8 mln widzów. Ps. Polsat stracił ponad 4 mln widzów