SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Pospieszalski na czele serwisu Afirmacja.info finansowanego z Funduszu Sprawiedliwości

Uruchomiono serwis Afirmacja.info dotyczący tematyki rodzinnej. Witrynę, sfinansowaną ze środków Funduszu Sprawiedliwości, redaguje zespół na czele z Janem Pospieszalskim.

Dołącz do dyskusji: Jan Pospieszalski na czele serwisu Afirmacja.info finansowanego z Funduszu Sprawiedliwości

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
Bum, i państwowa kaska leci.
16 1
odpowiedź
User
Skotschau
Wychodzi na to, że mówienie o rodzinie i małżeństwie umniejsza ból ofiar sprawców przestępstw.
Co więcej zarówno małżeństwo jak i rodzina oraz "okoliczne im wartości" są nieustannie narażane na hejt, opluwanie i wciąż społeczeństwu w Polsce zalaży na tym, by bronić podstawowych wartości związanych z rodziną.
PRZEDE WSZYSTKIM!, bo to właśnie rodzina gwarantuje, że przestępstw jest mniej, a jeśli już są ich ofiary mogą zwrócić się po pomoc do rodziny zamiast do specjalistów. W ten sposób oszczędzamy środki publiczne i możemy je wydawać na rodzinę.

Ufam, że moje wyjaśnienie Państwu wystarcza.
Dziękować nie trzeba.
12 1
odpowiedź
User
wwa
A niejaka Ogórek buduje podobnież prywatne muzeum za pieniądze z fundacji Lotos. Takich sytuacji pewnie są setki. Doją na całego, to dla nich skok życia.
15 0
odpowiedź
<