SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

- Moja partnerka zwróciła się do Prokuratury o powstrzymanie się od podejmowania jakichkolwiek czynności względem jej i rodziny. Wielokrotne próby okazały się bezskuteczne - tak dziennikarz TVP Łukasz Sitek skomentował postawienie mu zarzutu znęcania się nad kobietą. Sitek uważa, że ujawniając to, „Gazeta Wyborcza” naruszyła tajemnicę postępowania przygotowawczego. - To odwet za mówienie niewygodnej prawdy m.in. o majątku Pawła Adamowicza i jego rodziny, „układzie gdańskim” i powiązanych z nim polityków - uważa.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Graj
Oskarża GW, a ja strzelam, że cynk poszedł od jego sprzymierzeńców. Posunę się dalej: do wyborów nikt nawet palcem nie kiwnie w jego sprawie, bo Platforma natychmiast podniesie temat szczucia na Adamowicza i ukrywania takiej oto persony.
13 1
odpowiedź
User
widz555
Pan ma rację, obowiązuje domniemanie niewinności. Ale Adamowicza można było szczuć bo to się opłacało?
Karma wraca i nagle pan się zrobił wrażliwy?
19 3
odpowiedź
User
Ola
Sitek w Gdańsku robił codziennie ten sam materiał o Adamowiczu. Miał te same "setki" - Marka F. prawomocnie skazanego za aferę Stella Maris i swojego kolegi Rachonia, które powtarzał w nieskończoność. Były średnio 4 takie materiały w tygodniu, bo w pozostałę dni trzeba było jeszcze kopnąć szeryfa z Sopotu. O domniemaniu niewinności ani razu nie wspomniał. Czyli jednak się rozwinął?!
20 4
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
Pisowski funkcjonariusz telewizyjny i powoływanie się na domniemanie niewinności !
Mocne!
Ich postrzeczywistość poszerza się stale jak czarna dziura.
19 1
odpowiedź
User
Gość X
Dobrze, że nie Łukasz Sobolewski.
2 0
odpowiedź
<