SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Politycy PiS dominują na antenach Polskiego Radia

Od 1 do 20 października br. politycy partii Prawo i Sprawiedliwość byli obecni na antenach Polskiego Radia przez 2877 minut i 27 sekund. Dla porównania, kolejna partia z największym udziałem w czasie antenowym - Platforma Obywatelska - była obecna przez 408 minut i 33 sekundy - wynika z raportu do którego dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Politycy PiS dominują na antenach Polskiego Radia

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maxi
Niemorzliwe, ja mam wrażenie, że jest za dużo tych z PO.
9 14
odpowiedź
User
Leon Zawodowiec
Trudno się dziwić zwłaszcza że politycy PiS mają program dla Polaków a opozycja tylko rzyczy PiS PiS PiS... i żadnego programu. Ostatnio w studiu telewizyjnym dziennikarz dopytywał polityków PO i PSL o korzyści dla Polski pod rządami pana Tuska w Parlamencie Europejskim. Okazało się że nie mogli podać ani jednego przykładu poza tym że są cenienie przez polityków UE. No cóż "przytakiwacz" zawsze jest najwygodniejszym POlitykiem.
9 27
odpowiedź
User
jotka
Wiadomość dnia: politycy PiS dominują... A kilka dni wcześniej, o dużych spadkach słuchał ości PR. To chyba dobrze, że pisowcy chodzą do stacji, których nikt nie słucha, chyba, że czegoś nie rozumiem...


Nie, to nie jest dobrze, bo tę stację muszą utrzymywac wszyscy, nie tylko sympatycy PiS. Jeżeli media służą wyłącznie konkretnej partii, niech będą finansowane ze środków tej partii i niech nie podszywają się pod media "publiczne".
28 6
odpowiedź
User
PiSarro
Niemorzliwe, ja mam wrażenie, że jest za dużo tych z PO.


Masz wrarzenie.
10 2
odpowiedź
User
K.
PIS,
Prawo i Spraiedliwość,
Jarosław Kaczyński,
z Jarosławem Kaczyńskim,
Prawem i Sprawiedliwością,
Jarosławowi Kaczyńskiemu,
Prawu i Sprawiedliwości...
ile lat jeszcze będą wymieniać PiS i Jego Prezesa we wszystkich przypadkach?
-boję się otworzyć lodówkę, rzygać już się chce
27 4
odpowiedź
<