SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie Radio podejrzewa byłego pracownika o żart z Andrzeja Dudy na fanpage’u Jedynki, sprawa na policji

Polskie Radio podejrzewa, że mem wyśmiewający prezydenta Andrzeja Dudy zamieścił na facebookowym fanpage’u Jedynki były pracownik stacji. Sprawę zgłoszono na policję, a nadawca zmienia system administrowania swoimi profilami na Facebooku - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio podejrzewa byłego pracownika o żart z Andrzeja Dudy na fanpage’u Jedynki, sprawa na policji

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sykoraks
Ktoś w Polskim Radiu popełnił myślozbrodnię i władze chcą temu człowiekowi pomóc zrozumieć jego błąd
57 14
odpowiedź
User
animator
Posiadanie fikcyjnych profili jest niezgodne z regulaminem portalu, a co dopiero przyznawać im jakieś uprawnienia. Oj, mało profesjonalne podejście do tematu social mediów ze strony Polskiego Radia.
32 13
odpowiedź
User
sg
Eee, jakoś nie wierzę, że po zwolnieniu pracowników nie zmieniono haseł. Aż tacy nieudacznicy tam pracują?
44 12
odpowiedź
User
dziennikarz
Ale amatorka. Ktoś opublikował, ale nie wiadomo kto, bo wszyscy jechali z jednego profilu. Może jeszcze z uprawnieniami administratora?
42 11
odpowiedź
User
Kyne
Widzę, że temat jest przedstawiamy w konwencji znieważenie prezydenta. Nie wiem, czy to sympatia dla KOD, czy niezrozumienie problemu.

Problem leży zupełnie gdzie indziej. Jeżeli osoba, która zrobiła wpis wykroczyła poza swoje uprawnienia (obojętne, czy to były pracownik, czy aktualny), mamy do czynienia z sytuacja analogiczna do wzięcia pieniędzy z kasy, "bo zapomnieli zabrać mi klucze". Jest kradzież, czy jej nie ma?

Druga sprawa, rażący brak profesjonalizmu przy prowadzeniu konta. Korzystanie z indywidualnych kont i udzielanie uprawnień jest elementarne. Osobę, która zdecydowała o korzystaniu ze wspólnego konta powinni włóczyć końmi i wyrzucić z roboty dyscyplinarnie za rażące zaniedbanie, z wilczym biletem podając do publicznej wiadomości.

@animator: a gdzie w artykule jest motta o fikcyjnym profilu?

@sg: pracują. Jakby nie pracowali, to nie byłoby potrzeby zmiany hasła, bo po prostu odbiera się uprawnienia.
19 19
odpowiedź
<