SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ponad 20 mln zł na start WP1, w 2018 r. kanał ma być rentowny

W 2016 i 2017 roku Wirtualna Polska Holding na kanał telewizyjny WP1 wyda ponad 20 mln zł. Firma oczekuje, że w 2018 roku kanał osiągnie rentowność, przy prawie 30 mln zł wpływów i ok. 1 proc. udziału w rynku telewizyjnym. WP1 nie jest ostateczną marką rynkową stacji.

Dołącz do dyskusji: Ponad 20 mln zł na start WP1, w 2018 r. kanał ma być rentowny

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aaa
ciekawe, który broker bedzie ich obsługiwał, może BR TVP?
17 11
odpowiedź
User
nadawca
Co za uroczy, naiwny optymizm kompletnie zielonego nadawcy. Co za pięna wizja zysków i udanego biznesu. Jaka prosta recepta i przepis. Rynek jest mały a nadawców wielu i będzie więcej, są też tacy co z trudem przez lata wypracowują taką oglądalność i ułamek zysków , a tu proszę "nowy" wie lepiej :-) odkryje nowy styl, lepszą jakość i mocno wierzy w nieunikniony sukces. No to popatrzymy na piękną katastrofę ;-)
18 8
odpowiedź
User
janusz
"To nie WP1 pyta, co Wirtualna Polska może dla niej zrobić, tylko co WP1 może zrobić dla Wirtualnej Polski". To nie korporacja pyta, co może zrobić dla Ciebie, tylko co Ty możesz zrobić dla korporacji.

Co do poglądów Wirtualnej Polski - wydaję mi się, że będą raczej bardziej umiarkowane niż TV Republiki / TVP Info i mniej "liberalne" od TVN 24. To będzie pewnie coś w stylu Polsat News. Ważna jest inna kwestia - do jakiej grupy wiekowej chcą dotrzeć. Oby wreszcie powstała telewizja dla młodych uczących się i pracujących. Nic dziwnego, że młodzież uciekła do internetu (gdzie WP działa prężnie) skoro telewizja publiczna ładuje gruby piniądz (celowy zapis - przyp. aut.) w TVP Polonia czy TVP 3.
13 8
odpowiedź
<