SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych w 2019 roku. Na drugie miejsce spadło „Dzień dobry TVN”

Największą oglądalność spośród programów śniadaniowych w 2019 roku miało „Pytanie na śniadanie”, które wyprzedziło konkurencyjne „Dzień dobry TVN”. W grupie komercyjnej na czele utrzymał się magazyn telewizji TVN - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: „Pytanie na śniadanie” liderem programów śniadaniowych w 2019 roku. Na drugie miejsce spadło „Dzień dobry TVN”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nick
DDTVN jest jak opozycja. Niby mają potencjał ale czegoś im brakuje, hi hi hi.
17 0
odpowiedź
User
niki
DDTVN jest jak opozycja. Niby mają potencjał ale czegoś im brakuje, hi hi hi.
i jak opozycja muszą podziękować kilku osobom i iść dalej
12 1
odpowiedź
User
Qwert
Zgadzam się, że największa róźnica w progrmach to style prowadzących, bo tematy oba programy podejmują identyczne. Studia choć różne to oba interesujące. Prowadzący TVN zaczęli jakiś czs temu dopuszczać do głosu gości i nawet dawali im się wypowiedzieć pełnymi zdaniami (rozmowa z M. Różdzką albo Otylią Jędrzejczak). Generalizując, TVN ma prowadzących z silną osobowością, ale jednocześnie wysokim ego i niestety to widać. Pytanie ma z kolei ciekawe osobowści, które potrafią nawiązać z gośćmi relacje. Nie rozumiem tego skakania z jednego tematu na drugi, od klusek do ginekologa, od teatru do rankingu toników do twarzy. Jak już się zaprasza jakiegoś gościa to może warto byłoby mu poświęcić trochę więcej czasu niż 4 minuty? Może zamiast ilości pójść w jakość?
8 4
odpowiedź
User
pixy
i czym tu się podniecać. Z obu programów zieje nudą i przewidywalnością. Poza tym szkoda mi czasu na te wybitne programy dla znudzonych życiem gospodyń domowych po 40-stce, przez większą część roku siedzę w tym czasie w pracy.
5 2
odpowiedź
User
DarG
Producenta dd w tym roku dobitnie pokazała, że nie ma żadnych pomysłów co zrobić z programem i tendecją spadkową. Ma szczęście bo dzięki wielu lokowaniom program zarabia więc może siedzieć i pierdzieć w stołek. Poza tym przyjaźń z GK zapewnia jej spokój. Szkoa bo to kiedyś dobry program był...
9 1
odpowiedź
<