SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

- Obowiązek rejestracji wszystkich działających na rynku kart pre-paid pod groźbą ich wyłączenia to ingerencja w swobodę umów i działanie prawa wstecz, operacja powinna być prowadzona w oparciu o doświadczenia innych krajów, a odcięcie pre-paidów od sieci może nastąpić w najgorszym możliwym okresie świąteczno-noworocznym - oceniają Katarzyna Szymielewicz, Marcin Gruszka i Wojciech Jabczyński.

Dołącz do dyskusji: Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Utu
Normalny przepis, istniejący np. w Wielkiej Brytanii. Nie wiem o co halo. Jakie działanie wstecz? Prawnicy już nawet prawa nie znają. Wchodzi przepis, że np. dany rodzaj broni od tego dnia podlega rejestracji i tym samym ci, którzy ją mieli dotychczas muszą zdeponować lub zarejestrować. Takie zmiany były nagminne i nikt nie bzdurzył, że to działanie prawa wstecz. Byłby to absurd, nie dający kształtować prawa. Tylko Rzepliński uznał, że nowa ustawa o Trybunale go nie dotyczy, bo on został wybrany pod działaniem starej. Takie to skretyniałe towarzystwo.
8 43
odpowiedź
User
gość
Owszem normalny w Wlk Brytanii w normalnym wykonaniu , a tutaj będzie nienormalny w nienormalnym wykonaniu. Pierwsza możliwość to ani zdania do ograniczenia ilości posiadanych kart na osobę- pesel do sztuk 1 i obowiązku wyjaśniania co się z nią dzieje jak zaginie. Inaczej nie ma to żadnego sensu, jeśli jest jakaś tam patologiczna rejestracja i ani słowa co grozi za udostępnienie. To jest tak jak ktoś wyłudza kredyt na czyjś dowód - logicznie to powinno być niemożliwe
24 10
odpowiedź
User
LubięKorwina
Mam nadzieję, że nie wprowadzą tego!
24 8
odpowiedź
User
Sokol19
Mi to zupełnie nie przeszkadza, oczywiście jeśli wprowadzą to z głową i konsekwentnie. Sam i tak wolę abonament, szczególnie odkąd jestem w T-Mobile. Poprzedni operator potrafił mnie zaskoczyć doliczaniem nawet kilkudziesięciu złotych tak zwanych zwyżek do abonamentu. W T-Mobile tego nie robią, a przynajmniej nie tak ordynarnie.
9 30
odpowiedź
User
faust
sokol ty wierzysz ze to zrobia z glowa i konsekwetnie? to sa pisiory i narazie wszysto co robia jest zle. a jaki to byl operator? bo tmobile tez swojego czasu podniosl abonentom rachunki o 5zl
26 12
odpowiedź
<