SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

- Obowiązek rejestracji wszystkich działających na rynku kart pre-paid pod groźbą ich wyłączenia to ingerencja w swobodę umów i działanie prawa wstecz, operacja powinna być prowadzona w oparciu o doświadczenia innych krajów, a odcięcie pre-paidów od sieci może nastąpić w najgorszym możliwym okresie świąteczno-noworocznym - oceniają Katarzyna Szymielewicz, Marcin Gruszka i Wojciech Jabczyński.

Dołącz do dyskusji: Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bbbb
Kurde, ale macie problem. Zachowujecie sie jak dzieci. Macie czyste sumienie??? Jak tak to dlaczego się tak bronicie od rejstracji kart??? Dla mnie to dobry pomysł. Skończą się głuche telefony.
9 23
odpowiedź
User
pener
Operatorzy powinni stanąć razem i pokazać faka rządowi i jego "dobrej zmianie". Chcą nas totalnie inwigilować! Najpierw ustawa o policji, teraz obowiązkowa rejestracja kart sim a w planach już jest blokowanie dostępu do stron. Ciekawe co jeszcze sobie wymyślą - może obowiązkowe wszczepienie chipa każdemu?
najlepiej gałą prez odbyt
11 8
odpowiedź
User
PiS_PO_jedno_zło
Operatorom komórkowym jest to jak najbardziej na rękę, aby rejestrować takie karty bo zwyczajnie mają z tego hajsy jak Twoje dane udostępnią innej firmie, która następnie wydzwania do Ciebie z ofertą c***owch chińskich badziewi typu Telezakupy Mango. Jeśli ktoś zagwarantuje mi, że nikt nie bedzie do mnie wydzwaniał po kilkanaście razy dziennie z tandetnymi ofertami tak jak miało to miejsce gdy byłem użytkownikiem z umową (abonament) to nie widzę problemu w tym aby iść i nr rejestrować. Niestety jednak z doświadczenia ludzi wokół mnie wiem że jak zarejestruje nr i nawet nie wyrażę zgody na udostępnianie moich danych to i tak będą do mnie wydzwaniać z ofertą sprzedaży przerdzewiałych garnków ze stali nierdzewnej
12 8
odpowiedź
User
Agata
Kurde, ale macie problem. Zachowujecie sie jak dzieci. Macie czyste sumienie??? Jak tak to dlaczego się tak bronicie od rejstracji kart??? Dla mnie to dobry pomysł. Skończą się głuche telefony.

Co ma piernik o wiatraka? Może ktoś nie chce rejestrować i podawać swoich danych na prawo i lewo.
14 8
odpowiedź
User
Ktoś
Ustawa antyterrorystyczna, tylko zapomnieli o tym, że teraz ludzie nie będą dzwonić na policję gdy coś się stanie w obawie przed konsekwencjami. Zawsze podawało się fałszywe dane gdy zgłaszało się napaść lub pobicia w obawie przed świadkowaniem. Od teraz nikt nie będzie dzwonił na policję. Podobnie z pogotowiem i strażą bo przecież mogą zwalić winę na dzwoniącego.
15 8
odpowiedź
<