SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium 2022 roku. Rekord Wirtualnemedia.pl

W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez RMF FM. Stację w 2022 roku zacytowano łącznie 23,1 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM). Druga jest Wirtualna Polska z wynikiem 22,6 tys., podium natomiast zamyka "Rzeczpospolita" z wynikiem 22,4 tys. cytowań. Na informacje Wirtualnemedia.pl inne redakcje powoływały się ponad siedem tysięcy razy, co plasuje nas na czwartym miejscu wśród najbardziej opiniotwórczych mediów internetowych.

Dołącz do dyskusji: RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium 2022 roku. Rekord Wirtualnemedia.pl

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
37-latek
Ktoś chce dymisji Wielkiego Mistrza tej Loży (czytaj: dyrektora muzycznego) Adama Czerwińskiego, który zrobił z RMF-u instytut badania opinii społecznej. Ot twierdzi, że kiedy w 2001 roku RMF zaczął robi badania gustów słuchaczy, to ta rozgłośnia nigdy nie straciła lidera słuchalności.
odpowiedź
User
basia
Liderem słuchalnosci przez długi okres czasu była Zetka. A jeżeli chodzi o opiniotwórczość :żółtodzioby to największa pralnia mózgu w eterze.
odpowiedź
User
na coś się trzeba zdecydować
Rolą mediów jest dostarczanie rzetelnych informacji, faktów. Fakt i informacja o nim powinna być rzeczywistym, prawdziwym przekazem. Polskie media najczęściej cytowały informacje RMFU i dlatego są najbardziej opiniotwórcze. Opinia to nie informacja tylko czyjeś stanowisko czy czyjś pogląd. Opinie na temat przekazywanej informacji powinien sobie wyrobić słuchacz. Zaś opiniotwórczym jest ten co ma na tyle duży autorytet, że jego opinie są szanowane i cytowane.
odpowiedź
<