SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rzecznik TVP: Nie wyprowadzamy produkcji poza telewizję publiczną

Telewizja Polska oświadczeniu zaprzeczyła informacjom, że zarząd TVP planuje wyprowadzenie produkcji telewizyjnej poza spółkę. O takim zagrożeniu informował działający w firmie Związek Zawodowy Pracowników Twórczych TVP Wizja.

Dołącz do dyskusji: Rzecznik TVP: Nie wyprowadzamy produkcji poza telewizję publiczną

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TEXISMEX
Nie będziecie wyprowadzali produkcji poza TVP, bo to już dawno zrobiliście :-) Taka jest prawda.
25 10
odpowiedź
User
ekonom
Co tutaj filozofować. Ile kasy poszło na 1 godz. programu wyprodukowanego przez TVP, a ile przez producentów zewnętrznych? Liczy się koszt wyprodukowania przez TVP 1 godziny włącznie z utrzymaniem związków zawodowych Wizja, Zarządu i innych zbędnych niezbędników. oraz koszt zakupu 1 godziny programu pod zamówienia I wtedy można dyskutować czy lepiej produkować własne programy czy kupić. Z producentem zewnętrznym można cenę negocjować.
13 12
odpowiedź
User
Victor
A pan " rzecznik" znowu w niedzielę dorabiał w SUPERSTACJI ! Czy pan prezes i zarząd TVP tego nie widzą i będą udawać ,że nic się nie stało ! Ciekaw jestem za ile firma zewnętrzna przygotowywuje komunikaty pana " rzecznika " , bo przecież on na to nie ma ani czasu, ani wiedzy !
17 10
odpowiedź
User
Visby
Panie Ekonomie ! Czy np. przy produkcji prostego programu " Świat się kręci " musi pracować 100 osobowa ekipa w większości z firmy ROCHSTAR ? Ośrodek regionalny TVP zrobiłby to znacznie mniejszymi środkami ! Tylko , że nie zrobi , bowiem centrali TVP nie interesuje to aby wyprodukować taki program taniej ( był przetarg ? ) bo i tak musi wydać pieniądze przewidziane w budżecie na produkcje zewnętrzne .Jeżeli TVP sama się wyklucza z konkurencji , to co tu porównywać koszty produkcji 1 godziny programu !
20 10
odpowiedź
<