SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

W 2020 roku radia słuchało każdego dnia o prawie milion osób mniej niż w 2019 roku - uśredniony dzienny zasięg radia wyniósł 68,9 proc., a średni czas słuchania uplasował się na poziomie 263 minut. Liderem słuchalności w zeszłym roku było RMF FM, a PR1 i PR3 odnotowały najgorsze wyniki w historii. Udział w czasie słuchania zwiększyły Grupa RMF, Eurozet i Grupa Radiowa Agory - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
obeznany
Błędne wnioski. Słuchaczy jest tyle samo, tylko ten milion przestał słuchać FM, a zaczął Radia Nowy Świat i 357.
0 0
odpowiedź
User
dabfan
Ja czyli wierny słuchacz trójki wczoraj postanowiłem podsłuchać RNS,i radia 357. Każdego po godzinie. I ku mojemu zdziwieniu naprawdę fajnie grają. Ale ja słucham radia na dab+ a tamte stacje słuchać można tylko przez internet to zostaje przy trójce
0 0
odpowiedź
User
Trujkowicz patryjota
Naszczenście w trujce grajom jurz zenka i pedro santane , wienc wiencej ludzi bendom słychać trujke , bo trujka wymiata !!1!
0 0
odpowiedź
<