SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM powiększa przewagę nad Radio ZET, tracą Trójka i VOX FM. Rekord TOK FM

W okresie od grudnia ub.r. do lutego br. na pozycji lidera rynku radiowego w Polsce umocniło się RMF FM, które zanotowało największy wzrost słuchalności w zestawieniu. Rekordowy wynik zanotowało TOK FM, sporo straciły Radio ZET i VOX FM - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: RMF FM powiększa przewagę nad Radio ZET, tracą Trójka i VOX FM. Rekord TOK FM

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tuba
poziom Radia Maryja taki sam jak TOK a tu zaraz rekord??? Tuba trafiła na tubę !
15 18
odpowiedź
User
miki
możne wreszcie zet postawi na doświadczonych prezenterów, a skończy z błazenadą typu sońta i inni śmieszni?
29 11
odpowiedź
User
Ssssss
Radio Zet miało fajną ekipę - Starybrat, Miara, Sworakowski, Wit, Szreiber, Kasprzyk, Pawlikowska, Weiss - bardzo dobre głosy radiowe, tylko zamiast postawić na swobodę prezenterów, więcej autorskich audycji, możliwość puszczania własnych piosenek, prezenterzy musieli tylko powiedzieć kilka słów na godzinę, a oklepaną playlistę puszczał komputer, nawet jak słuchacz poprosił o jakaś piosenkę to zawsze był problem, szkoda. Teraz są prawie sami niedoświadczeni prowadzący i są tego efekty. Jedynie włączam radio dla Piotra Sworakowskiego w niedziele "Z archiwum ZET".
39 9
odpowiedź
User
opl
Wiadomo dlaczego Lis i spółka plują na Polakow w TOK FM. To jest w ich interesie. Chcą powiększyć słuchalność o wszystkie szumowiny w naszym kraju. Generowanie konfliktu jest w ich interesie. Jak oni musza nienawidzieć Polkaow aby na pluciu na nas chcieć zarabiać
20 31
odpowiedź
User
Df
To prawda. Program "Z archiwum ZET" jest kapitalny. Ale poza tym tego radia nie da się słuchać. Powinni przestać naśladować muzycznie, programowo, konkursowo RMF, bo jak widać od 15 lat robią to gorzej. A teraz, gdy kupa słuchaczy odchodzi od Jedynki i Trójki mogliby zrobić fajną stację dla dojrzałych słuchaczy.
28 8
odpowiedź
<