SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szefowie mediów narodowych na dwa lata, teraz wygasną umowy tylko menedżerów (szczegóły ustawy medialnej)

Do Sejmu trafiły przygotowane przez posłów PiS projekty trzech ustaw medialnych, przekształcających media publiczne w narodowe. Dyrektorzy tych mediów będą wybierani na dwuletnie kadencje przez nowopowołaną Radę Mediów Narodowych.

Dołącz do dyskusji: Szefowie mediów narodowych na dwa lata, teraz wygasną umowy tylko menedżerów (szczegóły ustawy medialnej)

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kawka
Jaka jest pensja i jak się dostać do społecznej rady programowej ? :)
9 8
odpowiedź
User
Słuchacz
6 lat- tyle będzie rządził skład podany przez PIS:PREZYDENT,SEJM,SENAT. Do tego obywatel będzie miesięcznie płacił 15zł na podtrzymanie funkcjonowania tego cyrku. Brawo. Brawo!!


"Już pokazał nam PiS jak to robić mamy"... Mogą sobie zapisać nawet dożywotnie kadencje, następny sejm zmieni ustawę i zmieni/zlikwiduje te rady tak samo, jak teraz powołał je PiS.
11 8
odpowiedź
User
nieładnie Panie Prezesie
I Pan Kurski to toleruje ? Jest już przecież 3 miesiące i jeszcze z tym nic nie zrobił ?
9 8
odpowiedź
User
weryfikacja kadr dyrektorskich i kierowniczych
przeprowadzić selekcję
(uprawnienia emerytalne, brak wykształcenia, brak kompetencji managerskich)
i wygasić umowy niektórym kierownikom i zastępcom
9 8
odpowiedź
User
brawo dla pisu
do 30 września wygasną umowy o pracę - o ile nie zostaną przedłużone - wszystkich osób na stanowiskach kierowniczych: dyrektorów i ich zastępców, kierownika i ich zastępców oraz szefów redakcji i ich zastępców - to najlepszy zapis w tej ustawie
9 9
odpowiedź
<