SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Telewizja Republika zmienia logo. W ramówce nowe cykle Goćka i Kani, programy z tweetami i telefonami od widzów

Telewizja Republika wprowadza nową identyfikację wizualną, której towarzyszą zmiany w jesiennej ramówce stacji. Poszerzone zostało pasmo wieczorne, a nowe formaty (m.in. tworzone i prowadzone przez Dorotę Kanię, Piotra Goćka, Marcina Bąka i Karola Plewę) to głównie publicystka oraz programy oparte na kontaktach z widzami.

Dołącz do dyskusji: Telewizja Republika zmienia logo. W ramówce nowe cykle Goćka i Kani, programy z tweetami i telefonami od widzów

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej konserwatywnej
Jestem byłym widzem tego kanału.
Ten kanał moim zdaniem już dawno stracił jakikolwiek sens istnienia.


Nie stracił. Jest rezerwową przechowalnią. Na okoliczność tego, co periodycznie następuje. Zmiany politycznej.

Nie ma żadnych wątpliwości, że kolejne wybory za kilka lat ponownie wygra PiS.
Tak więc ta "rezerwowa przechowalnia" nie wydaje mi się potrzebna. TV Republika nie przyda się za kilka lat, bo za kilka lat w mediach publicznych nadal wszystko będzie po staremu.
Naprawdę nie widzę sensu sztucznie podtrzymywać przy życiu ten kanał. Miejsce konserwatywnych dziennikarzy jest teraz w telewizji publicznej - w znacznie lepszej, bo OGÓLNODOSTĘPNEJ telewizji!
9 16
odpowiedź
User
Nic
czy w zmianach beda plany poszerzenia pasma telezakupow do 22:00?
tak malo miejsca zajmuja w tym czyms.
12 9
odpowiedź
User
Sakiewicz o 6 podbródkach
To za tą dotację na portal o puszczy? Oglądalność na poziomie błędu statystycznego, a ci zmieniają logo! Gociek i Kania jako lokomotywy oglądalności! Programy z tweetami - proponuję podkupić pana Trotyla Gmyza - ten to tweetuje, po każdej obalonej flaszce lepiej! Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu!
10 9
odpowiedź
User
aZaliż
Jestem byłym widzem tego kanału.
Ten kanał moim zdaniem już dawno stracił jakikolwiek sens istnienia.


Ten kanał musi trwać. Do końca kadencji napęcznieje kadrowo jak drożdże. I otrzyma wiele milionów złotych grantów, żeby po wyborach było z czego utrzymywać całe rzesze niepokornych.
9 8
odpowiedź
User
Rodoin
Po kolorach i układzie sądzę że to telewizja francuska.
8 8
odpowiedź
<