SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

Ponad 20 lat po otwarciu strony Trójkofan, jej administrator - Radosław Matusik został  (jak twierdzi) nakłoniony, by ją zamknąć. Polskie Radio wysłało mu bowiem list z zarzutem bezprawnego korzystania z loga Trójki i sugestią sięgnięcia po prawne rozwiązania w tej kwestii. - Stałem się niewygodny, gdyż ośmieliłem się skrytykować na stronie Trójkofana działania Polskiego Radia oraz dyrekcji Trójki - przekazał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Matusik.

Dołącz do dyskusji: Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

67 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Q/Q
Metody jak za komuny, straszenie żeby zapudrować trupa, którego mało już kto słucha. Dwa lata kompletnej bezradności zarządczej, ośmieszania, pieśni biesiadnych i wulgaryzmów. Aż dziw, że jeszcze 1.6% słucha. Trzy programy na krzyż, kilku dziennikarzy i Miara z audycjami kilka razy dziennie. Hucznie nazwane anteną publiczną. Toż to radiowęzeł rodem podlaskiego pegiereu.
Dlatego przetarg na kosmetyczki za 80 tysięcy. Pudrują aż boli.
odpowiedź
User
Ups
Jak się pogrążyć? Zatrudnić panią amatorkę z politycznej nominacji.
odpowiedź
User
czareq
Jakaś kompletna bzdura, zamieszczenia loga w serwisie informacyjnym nie narusza prawa. Robią sobie sami kuku. Publikacje o ingerowaniu w treści i szantażowania w celu zamknięcia serwisu, przysporzą więcej szkody. Z resztą, która to już bezmyślna decyzja. Sami niszczą i ośmieszają wizerunek firmy. Z punktu widzenia prawnego prezeska najbardziej jest odpowiedzialna za złe opinie, kompromitowanie w oczach społeczeństwa a tym samym odejście od odbiorników. Zdaje się, że ledwo w 2% się mieści.
dokładnie 1,6% słuchalności, najgorszy wynik w historii radia
odpowiedź
<