SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

Dziennikarka TVP Warszawa Małgorzata Piekarska po 21 latach współpracy odchodzi z Telewizji Polskiej. W obszernym liście otwartym do Jacka Kurskiego ocenia, że programy informacyjne TVP stały się tubą propagandową władzy, a wielu zatrudnionych ostatnio dziennikarzy ma duże braki warsztatowe.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Piekarska po 21 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. „TVP tubą propagandową władzy, dziennikarze z miernym warsztatem”

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wot
niech nie marudzi, jak jej pasowało dziadostwo przez 21 lat bez etatu, to niech popiera dalej tych co ja przyzwyczaili do dziadostwo i umów śmieciowych
31 23
odpowiedź
User
21 lat w dziadostwie
bylejakość to pracować przez 21 lat bez etatu i było dobrze? Nic nie mówiła i pasowało? Teraz tęskni za bylejakoscia i dziadostwem
36 26
odpowiedź
User
no
ja tam nie wiem w jakiej to telewizji. mam mało kanałów. nie są dla mnie zresztą. jak dla mnie bardzo ciekawe zjawisko. propaganda jako argument. o tyle co się orientuję to właśnie 21 lat i dłużej dobrze działała i wszystkim pasowało. czyli wąskiej grupie interesów.
cóż się zmieniło? nie ta kawa? wódz i partia? pracownik winien być elastyczny. wasze motto. więc gdzież owe dopasowanie?
27 17
odpowiedź
User
GooMiś
Nie róbcie sobie jaj z pogrzebu! TVP zrezygnowała de facto ze współpracy z dziennikarką jeszcze w październiku 2016 roku a wyrobicie newsa z jej rozgoryczonego listu napisanego omal pół roku później?!
36 20
odpowiedź
User
tralalala
@Racjonalny, masz rację, że TVP zawsze było tubą ,ale to co wyprawia się obecnie, to jest nic z tym co działo się przez ostatnie 25 lat.
22 32
odpowiedź
<