SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Vero sensacją w internecie, ale nie ma szans w walce z gigantami. „Będzie epizodem w social media”

Społecznościowa aplikacja Vero w ciągu kilku dni zdobyła rozgłos w internecie, a wielu internautów postanowiło wypróbować ją jako alternatywę dla najpopularniejszych dzisiaj serwisów społecznościowych. Jednak eksperci segmentu social media,  nie widzą w aplikacji przełomu i zupełnie nowej jakości dla internautów. - Poza szumnymi zapowiedziami Vero nie wprowadza żadnych nowatorskich funkcji, stanie się epizodem mediów społecznościowych i nie ma szans zagrozić Facebookowi czy Instagramowi - oceniają dla serwisu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Vero sensacją w internecie, ale nie ma szans w walce z gigantami. „Będzie epizodem w social media”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agu
Fajnie, że powstaje coś nowego- nie mam nic przeciwko temu. Czy przetrwa? Dużo zależy od ludzi. Myślę,że do Polaków to nie trafi.. Niestety większość ludzi jest zamkniętych na nowe "doznania". Na fb mamy wszystko, czego potrzebujemy i się do niego przyzwyczailiśmy. Wszystkie nowe portale bazują na mniejszej ilości reklam, bo chcą przebić w tym fb. Mimo to, prawie każda z nich upada... więc może warto się zastanowić, czy problem tkwi akurat w tym.
9 9
odpowiedź
User
razdwatrzy
Niesamowite ile ktoś zarobi za stworzenie niewypałowej apki.
11 9
odpowiedź
User
Filip Cieślak
Dziadek, ale ja jestem w wieku 30+ :)

Eksperci są w wieku 40+ więc są seniorami. Patrzą w przeszłość. Za dwa lata ich opinie będą śmieszne.
10 8
odpowiedź
User
Analityk1
Wszystko jest teraz lepsze niż FB. Niech będzie nawet jakieś Vero.
10 10
odpowiedź
User
aZaliż
Dziadek, ale ja jestem w wieku 30+

Więc jesteś za stary mentalnie by oceniać nowe produkty.
25 11
odpowiedź
<