Drużyna radiowej Trójki zagra na Stadionie Śląskim ze Śląskimi Pyrlikami

W czwartek, 28 października reprezentacja piłkarska radiowej Trójki rozegra mecz ze Śląskimi Pyrlikami na Stadionie Śląskim. Obszerne relacje z meczu i akcji „Trójka na Śląskim” na antenie Programu 3.

jk
jk
Udostępnij artykuł:

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzą się dwie reprezentacje: „Grzmoty z Myśliwieckiej”, czyli dziennikarze i przyjaciele Trójki i „Śląskie Pyrliki” – drużyna twórców i animatorów kultury działających w województwie śląskim. W teamie radiowców zagrają: Krzysztof Łoniewski, Paweł Januszewski, Michał Gąsiorowski, Krzysztof Zyblewski, Łukasz Karusta, Marcin Pośpiech, Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Piotr Stelmach, Ernest Zozuń, Mariusz Krzemiński, Piotr Baron, Tomasz Kowalczewski, Robert Kantereit, Filip Jaślar i Michał Olszański. W drużynie przeciwnej zobaczymy m.in. Przemka Myszora z zespołu Myslovitz, Adama Godźka - współtwórcę Festiwalu Tauron Nowa Muzyka czy Marka Zielińskiego - organizatora Festiwalu Ars Cameralis.

Przygotowania do spotkania zaczną się o godz. 6.00 w porannym „Zapraszamy do Trójki”, prowadzonym przez Marcina Łukawskiego i Krystiana Hanke. Kontynuacja - w popołudniowej audycji, a sam mecz zacznie się o godzinie 17.00. Zawodnicy zagrają dwa razy po trzydzieści minut.

Spotkanie jest otwarte dla publiczności. Wystarczy pobrać bezpłatne bilety dostępne na stronie ticketpro.pl i w Centrum Informacji Turystycznej na katowickim rynku. Liczba wejściówek ograniczona. Specjalna pula darmowych biletów będzie także dostępna na Stadionie Śląskim tuż przed meczem.  Poprzedni mecz drużyna „Grzmotów” zagrała w 2012 roku na warszawskiej Agrykoli i wygrała 3:1 z ekipą telewizyjnych „Wiadomości”.

Partnerem akcji „Trójka na Śląskim” jest Instytucja Kultury Ars Cameralis.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Paramount nie rezygnuje. Kolejna oferta kupna właściciela TVN

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Nowa wicenaczelna lifestyle’u w Gazeta.pl

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Alior Bank mocniej się reklamował. Połowa klientów w mobile’u

Divante w portfolio agencji more

Divante w portfolio agencji more

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę
Materiał reklamowy

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte

Nowy właściciel robi porządki w Gremi Media. Marki prasowe dużo mniej warte