Haribo rozpoczyna kampanię reklamową

W marcu br. rozpoczęła się wiosenna kampania reklamowa Akademii Misia Haribo.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

 Głównym elementem kampanii reklamowej Akademii Misia Haribo są piętnastosekundowe, wizerunkowe spoty firmy wzbogacone o pasek scroll z informacją o programie edukacyjnym. Emisja rozpoczęłe się 12 marca i potrwa do początku czerwca. Filmy pojawią się w TVP, TVN i Polsacie w pasmach przeznaczonych dla młodych widzów oraz na kanałach dziecięcych – Jetix, Cartoon Network, Zig Zap i Mini Mini.

    

Kampania reklamowa prowadzona w prasie skupia się na dotarciu do rodziców, w szczególnoścido mam. W tytułach parentingowych i kobiecych zamieszczane będą teksty informacyjne w postaci advertoriali oraz reklamy. Patronami prasowymi programu Akademia Misia Haribo są: magazyn „Przedszkolak”, tygodnik „Przyjaciółka” oraz specjalistyczny miesięcznik skierowany do dyrektorów przedszkoli - „Bliżej przedszkola”.

Działania prowadzone w Internecie skierowane są zarówno do dzieci, jak i do rodziców. W serwisach poświęconych tematyce dziecięcej (na Wp.pl, Gazeta.pl) oraz na stronach przeznaczonych dla najmłodszych (Jetix.pl, Kurnik.o2.pl, Gry.wp.pl) zamieszczane będą najbardziej popularne formy reklamy. W Internecie patronem Akademii Misia Haribo został serwis parentingowy Babyonline.pl.

Produkcją reklam zajęło się Studio Altea. Za planowanie mediów i współpracę z nimi odpowiada Media Group. Akcję edukacyjną oraz koncepcję strony internetowej Akademii Misia Haribo przygotowała agencja Effective PR.

Akademia Misia Haribo to ogólnopolski program firmy Haribo, wiodącego producenta żelków. Inicjatywa wspiera edukację najmłodszych oraz popularyzuje nauczanie dzieci poprzez zabawę. Jej Patronem Honorowym jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Przekazy reklamowe Akademii zachęcają do odwiedzenia strony internetowej programu oraz informują o jego celach i przebiegu. Grupą docelową kampanii telewizyjnej są dzieci w wieku od 3 do 12 lat, natomiast kampania prasowa skierowana jest do ich rodziców, szczególnie mam oraz przedszkoli. Działania prowadzone w Internecie nakierowane są na wszystkie wymienione grupy.

kk
Autor artykułu:
kk
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy dziennikarz w telewizji wPolsce24

Nowy dziennikarz w telewizji wPolsce24

Jakub Wątor o planach na YouTube: "Na liście tematów nieuczciwe praktyki w jednej z telewizji"

Jakub Wątor o planach na YouTube: "Na liście tematów nieuczciwe praktyki w jednej z telewizji"

Polskie klasyki filmowe obejrzycie za darmo. Ruszyły nowe stacje FAST

Polskie klasyki filmowe obejrzycie za darmo. Ruszyły nowe stacje FAST

Włoski nadawca Rai idzie w ślady Polskiego Radia

Włoski nadawca Rai idzie w ślady Polskiego Radia

Nasze bezpieczeństwo energetyczne wymaga ochrony infrastruktury gazowej i przeciwdziałania dezinformacji. Jak robi to GAZ-SYSTEM?
Materiał reklamowy

Nasze bezpieczeństwo energetyczne wymaga ochrony infrastruktury gazowej i przeciwdziałania dezinformacji. Jak robi to GAZ-SYSTEM?

HBO Max w końcu debiutuje w Niemczech. Będzie wspólny pakiet z lokalnym streamerem

HBO Max w końcu debiutuje w Niemczech. Będzie wspólny pakiet z lokalnym streamerem