ipla w nowej wersji dla Androida z płatnymi filmami

W Google Play udostępniona została nowa wersja aplikacji ipla dla urządzeń z systemem Android. Po raz pierwszy oferuje ona płatne treści filmowe.

km
km
Udostępnij artykuł:

W zaktualizowanej aplikacji ipla pojawiły się nowe filmy oraz pakiety płatne ipla Premium i ipla Premiery, z takimi tytułami jak "Szybcy i wściekli 6", "Kac Vegas 3", "Wielki Gatsby", "Drogówka" i "Układ zamknięty". Wkrótce mają się pojawić także przedpremiery seriali TVP. W aplikacji znalazły się tytuły z takich wytwórni jak Warner Bros i Universal, a ich liczba ma regularnie rosnąć.

Tym samym użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android mogą teraz korzystać z biblioteki ipli w pełnym zakresie - bezpłatnych filmów, seriali, programów z anten ponad 30 kanałów i wydarzeń sportowych, 26 kanałów linearnych, m.in. w ramach pakietów ipla Net TV i ipla Sport oraz płatnych filmów i przedpremier seriali.

grafika

Dostęp do pojedynczych filmów oraz całych pakietów ipli w nowej aplikacji można zamówić za pośrednictwem SMS. Po wybraniu opcji KUP następuje ponowne potwierdzenie chęci zakupu, a następnie jego realizacja. W aplikacji jest także możliwe odtwarzanie treści wykupionych wcześniej na innym urządzeniu lub przez stronę ipla.tv. Natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu i inni użytkownicy ipli, którzy wykupili dostęp do pakietów z poziomu aplikacji na Androida, mogą korzystać z serwisu także przez stronę ipla.tv oraz za pośrednictwem aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami iOS i Windows Phone oraz telewizory Smart TV (Samsung, Philips, LG).

Ponadto ipla na Androida umożliwia oglądanie i zapisywanie do przeglądania w trybie offline wybranych programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków, koncertów, a teraz także filmów. Aplikacja posiada też funkcję kanałów telewizyjnych na żywo, oferując dostęp do 26 stacji, wśród których są m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, Discovery, FilmBox i Polsat News.

grafika

Jak podaje spółka Redefine, liczba pobrań aplikacji ipla w Google Play przekroczyła próg 2 milionów. Nową wersję można pobrać pod tym adresem.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znamy redaktorkę naczelną polskiej edycji "Harper’s Bazaar"

Znamy redaktorkę naczelną polskiej edycji "Harper’s Bazaar"

Drożeją reklamy w Esce, Esce Rock i VOX FM

Drożeją reklamy w Esce, Esce Rock i VOX FM

DPD Polska z ogromną karą. Za naruszenie przepisów ws. danych osobowych

DPD Polska z ogromną karą. Za naruszenie przepisów ws. danych osobowych

Vectra z internetem na łączach Play i UPC

Vectra z internetem na łączach Play i UPC

Dużo więcej zysku z Meczyków, Telepolis i Foot Trucka. Będą kolejne zakupy?

Dużo więcej zysku z Meczyków, Telepolis i Foot Trucka. Będą kolejne zakupy?

Fuzja w dietach pudełkowych. Porównywarka z nowym właścicielem

Fuzja w dietach pudełkowych. Porównywarka z nowym właścicielem