Max Kolonko współpracuje z Sarą May

Nowy program Mariusza Maxa Kolonko 'Odkrywanie Ameryki, którego pierwszy odcinek pojawi się na antenie TV4 w czwartek 5 kwietnia, wzbogacą fragmenty utworów wykonywanych przez Sarę May.

ks
ks
Udostępnij artykuł:

Dziennikarz wierzy, że piosenki wokalistki uatrakcyjnią projekt. -Jej kompozycje mają dużo filmowego powietrza i będą potrzebnym oddechem w napakowanym akcją obrazie - tłumaczy Max Kolonko.

Zadowolenia ze współpracy nie kryje także sama Sara May.-Cieszę się, że moja muzyka będzie częścią jego „Odkrywania Ameryki”, którego fragmenty już widziałam i jestem pod wrażeniem - wyjaśnia.

„Odkrywanie Ameryki” to zbiór reportaży Maxa Kolonko z terenu całych Stanów Zjednoczonych, powstaje na bazie książki pod tym samym tytułem. Telewidzowie będą mogli zobaczyć m.in. nagie szaleństwo Mardi Grass w Nowym Orleanie, Kulisy Oskarów, gdzie w tym roku Max Kolonko rozkładał dywan dla Nicole Kidman, kulisy sex-biznesu w Hollywood, kasyna Sin City oraz udział Maxa w największym na świecie wyścigu psich zaprzęgów Iditarod na Alasce.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative

Łukasz Słotwiński executive creative directorem w Walk Creative