„Odkryj magię oczekiwania na święta” w kampanii Milki (wideo)

Wystartowała bożonarodzeniowa kampania reklamowa słodyczy Milka (produkowanych przez Mondelez Polska). Akcję, prowadzoną pod hasłem „Odkryj magię oczekiwania na święta”, przygotowały i realizują firmy VML Polska, Liquid Thread, Event Factory, Carat i Big Picture.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
„Odkryj magię oczekiwania na święta” w kampanii Milki (wideo)

W kampanii Milka zachęca do dzielenia się delikatnością z najbliższymi i odkrywania w ten sposób magii oczekiwania na Boże Narodzenie. - Pragniemy ponownie zainspirować Polaków do dzielenia się delikatnością przez cały okres świątecznych przygotowań. Chcemy przypomnieć, że magię, czułość i miłość możemy dostrzec w każdym przedświątecznym rytuale, a dobre emocje warto okazywać nie tylko w Boże Narodzenie - opisuje Łukasz Kozłowski, brand manager Milki.

W ramach akcji od 1 do 23 grudnia zaplanowano eventy w wybranych centrach handlowych w 9 miastach: Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Kielcach i Olsztynie. Głównymi atrakcjami będą stoiska wyposażone w interaktywne kalendarze adwentowe, Mikołaj zapraszający do wspólnych selfie na saniach, Bałwanek rozdający świąteczne kartki oraz rozdawanie próbek sezonowych produktów Milka. Jakie to produkty? Czekoladowe kulki Snowbites, Snowballs i Milka Oreo Rounds, czekoladowe figurki (bałwanek i Mikołaj) oraz biało-mleczna czekolada z kostkami w kształcie choinek.

Kampania w mediach jest oparta na spocie pokazującym chłopca, który nie mogąc doczekać się Bożego Narodzenia, konstruuje wehikuł przyspieszający upływ czasu do świąt. Przygotowano też animacje z piosenkami śpiewanymi przez bohaterów adwentowego kalendarza Milki: Bałwanka, Ciastka i Mikołaja.

Działania reklamowe obejmują telewizję (TVN i Polsat), kina (Cinema City i Helios), internet (m.in. Facebook i YouTube), outdoor (citylighty na przystankach autobusowych i tramwajowych) oraz punkty sprzedaży.

Kreację kampanii przygotowała agencja VML Polska, za działania w social media odpowiada Liquid Thread, za eventy w centrach handlowych - Event Factory, za zakup mediów - dom mediowy Carat, a za działania PR - agencja Big Picture.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów