W wiosennej edycji "BRAND NEW(S)" gościliśmy 23 panelistów. Czy streaming zabija telewizję? Czy AI pogrzebie to, czego nie zdołały jeszcze zabić algorytmy w dziennikarstwie? Ile za kampanię otrzymują influencerzy? To tylko niektóre tematy, które wtedy poruszyliśmy. Relacje z poszczególnych paneli można przeczytać i obejrzeć na tej stronie.
Podczas wydarzenia odwiedziło nas 250 osób. W ankiecie satysfakcji aż 97 proc. z nich odpowiedziało, że chętnie wzięłoby udział w kolejnej konferencji Wirtualnych Mediów.
W końcu możemy podzielić się z Wami informacją, że czwarta edycja "BRAND NEW(S)" odbędzie się w czwartek 20 listopada br. w Teatrze 6.Piętro w Warszawie (PKiN, Pl. Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej). Rejestracja od godziny 9:00.
Zapraszamy na całodniowe spotkanie, podczas którego porozmawiamy o kluczowych wyzwaniach w obszarach mediów, marketingu i reklamy. Poruszymy ważne dla całego rynku tematy, podyskutujemy o najważniejszych szansach i zagrożeniach, poszukamy odpowiedzi na nurtujące nas na co dzień pytania.

W kuluarach wymienimy się doświadczeniami w luźniejszej atmosferze. Będzie to również wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy z dziennikarkami i dziennikarzami Wirtualnych Mediów.
Agenda wydarzenia
10:00 - 1:1 z Gościem Specjalnym — Krzysztofem Gawkowskim, Wicepremierem i Ministrem Cyfryzacji
10:40 - Powrót zza światów, czyli czy reklama outdoorowa może być sexy
11:35 - Strach ma wielkie oczy, czyli jak newsroomy korzystają z AI
12:15 - Policzmy się, czyli jak to jest naprawdę z efektywnością kampanii reklamowych
12:55 - Marketing w czasach kryzysów i niepewności, czy brand safety jeszcze w ogóle jest możliwe
13:50 - Retail media nowym złotem? O co chodzi w najgorętszym dziś trendzie?
14:30 - Influencer 2.0, czyli czego nie widać w branży influencer marketingu

Szczegółową agendę znajdziecie na tej stronie. Listę prelegentów podamy wkrótce!
Udział w konferencji jest bezpłatny, zarejestrować się można pod tym linkiem.
Przyjdź na naszą konferencję jeśli pracujesz w mediach, agencji mediowej, reklamowej, PR albo po prostu interesujesz się mediami czy marketingiem i chcesz zdobyć nową wiedzę i inspiracje.
Liczba miejsc jest ograniczona, udział potwierdzamy uczestnikom drogą emailową. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji w przypadku wyczerpania puli miejsc.
Partnerem "BRAND NEW(S)" jest Emitel.










