Nowe programy muzyczne Polsatu

"Hitmanie" poprowadzi Grzegorz Markocki z "Baru" a "Muzykogranie" Krzysztof Marzec znany z programu TVP1 - "Tik - tak"

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W sobotni poranek, począwszy od 31. sierpnia o 10:00 Polsat rozpoczyna emisję programu "Hitmania", który zastąpi nadawany o tej porze od wielu lat program - "Disco Polo Live". A w niedzielę, 1. września o 10:00 pojawi się program - "Muzykogranie" w miejsce emitowanego dotąd w tym paśmie programu "Disco Relax".

"Hitmanię" poprowadzi Grzegorz Markocki, znany z programu "Bar". Natomiast "Muzykogranie" - Krzysztof Marzec, znany muzyk i kompozytor oraz doświadczony prezenter muzyczny i telewizyjny.

"Hitmania"

to magazyn muzyczny dla młodzieży. Ma prezentować z humorem najnowsze tendencje, ulubione style muzyczne młodego pokolenia - zarówno z muzyki polskiej, jak i zagranicznej. Obok premierowych teledysków w programie mają pojawiać się również osobiście artyści, prezentujący swoje najnowsze dokonania - zarówno z młodszego, jak i starszego pokolenia. Nie zabraknie też materiałów ze studiów nagrań. Nowością będą wywiady przeprowadzane w plenerze.

Do programu będą zapraszane nie tylko gwiazdy muzyki, ale też ludzie filmu i teatru, pośrednio związani z muzyką: znani aktorzy i reżyserzy filmowi, twórcy teledysków, autorzy tekstów piosenek, kompozytorzy muzyki filmowej, styliści gwiazd i inni współpracownicy, współtworzący wizerunki największych indywidualności polskiego i światowego showbiznesu, którzy zechcą podzielić się z telewidzami anegdotami z planu.

"Muzykogranie"

to program skierowany do telewidzów interesujących się muzyką rozrywkową lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i współczesną. Adresowany do całych rodzin, łączy różne elementy muzyczne (teledyski, występy na żywo, reportaże z imprez), wzbogacone wywiadami z gwiazdami polskiej piosenki i filmu oraz prezentacjami najnowszych talentów.

Program poprowadzi Krzysztof Marzec - muzyk grupy "ZOO", kompozytor, prezenter muzyczny i telewizyjny, który swą przygodę z telewizją zaczynał jako Skaut Klips w programie - "Skauci Piwni", gdzie przedstawiał aktualne przeboje i przeprowadzał wywiady z gwiazdami międzynarodowej estrady. Potem przez wiele lat prowadził popularny program dla dzieci "Tik - tak", był też muzycznym szefem słynnego dziecięcego zespołu "Fasolki".

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów