Gonciarz i inni influencerzy sprawdzają obietnice Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój rozpoczął kampanię z udziałem influcerów - sprawdzili oni, jak marka zrealizowała obietnicę zbiórki i recyklingu 100 proc. plastiku wprowadzanego przez producent na rynek. Odpowiedzi na to pytanie poszukał Krzysztof Gonciarz wraz z Michałem Pirógiem, Joanną Krupą, Joanną Jabłczyńską. W kampanii udział biorą również Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Jankes Jankowski, Agnieszka Włodarczyk i Gabi Drzewiecka.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Gonciarz i inni influencerzy sprawdzają obietnice Żywiec Zdrój

Obok działań reklamowych realizowanych w telewizji, digitalu czy mediach społecznościowych, do celebracji zbiórki plastiku przyłączyli się popularni influencerzy.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zywiec-zdroj-i-grupa-zywiec-zamiana-profil-facebook-dlaczego-akcja-chroniaca-wode-w-regionie-zywiecczyzny ##

Krzysztof Gonciarz w kampanii Żywiec Zdrój

Pod koniec marca do kampanii włączono influencerów.

Na kanale Krzysztofa Gonciarza ukazał się film, w którym twórca w charakterystyczny dla siebie sposób przeprowadził „śledztwo” na temat zbiórki plastiku przeprowadzonej przez Żywiec Zdrój. W materiale odpowiada na pytania, które najczęściej pojawią się wśród konsumentów w kontekście realizacji zbiórki.

Do akcji przyłączyły się również znane osoby zaangażowane w kwestię środowiskowe, którzy na swoich kanałach społecznościowych informują o zbiórce i zachęcają do obejrzenia video.

Efekty tego swoistego „dochodzenia” można od tego tygodnia oglądać na kanałach twórcy internetowego oraz postronienatury.pl. W kampanię zaangażowała się również Joanna Krupa, Michał Piróg, Katarzyna Zielińska, Joanna Jabłczyńska, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Jankes Jankowski, Agnieszka Włodarczyk i Gabi Drzewiecka.

To już kolejna kampania Żywca Zdrój, do której zaproszono Krzysztofa Gonciarza. Twórca brał już udział w innej proekologicznje akcji marki #DoŻółtegoKosza, której ideą było podniesienie świadomości społecznej w zakresie właściwej segregacji i recyklingu plastiku. W ramach 11. edycji programu „Po stronie natury” Żywiec Zdrój(Grupa Danone) zmienił warszawskie słupy reklamowe w żółte kosze do segregacji.

Kampania marki Żywiec Zdrój została przygotowana przez agencje VMLY&R (koncept, kreacja oraz działania w Internecie), MediaCom (planowanie i zakup mediów),Tailor Made PR (działania media relations, współpraca z influencerami i partnerami) oraz Cut The Mustard.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Majstersztyk komunikacyjny". Dlaczego uzasadnienie wyroku ws. Łukasza Żaka podbiło internet?

"Majstersztyk komunikacyjny". Dlaczego uzasadnienie wyroku ws. Łukasza Żaka podbiło internet?

10 wydarzeń ze świata mediów dla każdego, kto nie chce nic przegapić. Nowy #WM GLOBAL

10 wydarzeń ze świata mediów dla każdego, kto nie chce nic przegapić. Nowy #WM GLOBAL

Kolejne zmiany w Polsacie: bez "Wydarzeń 15.50", więcej newsów o poranku

Kolejne zmiany w Polsacie: bez "Wydarzeń 15.50", więcej newsów o poranku

Wydawca "Vogue Polska" zmalał finansowo. Zysk podwojony

Wydawca "Vogue Polska" zmalał finansowo. Zysk podwojony

Nowe życie radiowej Jedynki, czyli zmiany w Programie 1 Polskiego Radia
Materiał reklamowy

Nowe życie radiowej Jedynki, czyli zmiany w Programie 1 Polskiego Radia

TVN pokonał Polsat w pierwszym półroczu. Mamy top 20 stacji

TVN pokonał Polsat w pierwszym półroczu. Mamy top 20 stacji