747 tys. widzów „SuperPsa 2”. Polsat stacją trzeciego wyboru

Drugi sezon magazynu poradnikowego „SuperPies” po trzech odcinkach gromadzi średnio 747 tys. widzów, o 121 tys. osób więcej niż miał pierwszy sezon emitowany rok temu. Polsat w trakcie nadawania programu zajmuje trzecie miejsce w rynku oglądalności wśród tzw. „wielkiej czwórki”.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
747 tys. widzów „SuperPsa 2”. Polsat stacją trzeciego wyboru
Aneta Awtoniuk - gospodyni programu „SuperPies”; fot. Michał Wencek

Program „Superpies” emitowany jest na antenie telewizji Polsat w soboty o 17.45, począwszy od 2 marca br. W każdym odcinku widzowie poznają dwie rodziny ze swoimi psami. Każda z nich skorzysta z pomocy behawiorystki zwierzęcej Anety Awtoniuk, która daje im wskazówki dotyczące wychowywania swoich pupili. Sponsorami programu są marki Pedigree i Bayer.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ogladalnosc-twoja-twarz-brzmi-znajomo-11-edycja-polsat-liderem,7171106133677697a ##

Średnia widownia trzech pierwszych odcinków cyklu wyniosła 747 tys. osób, co przełożyło się na 5,95 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 6,15 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 6,67 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Najwięcej widzów oglądało pierwszy odcinek - było to średnio 881 tys. osób.

grafika

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ogladalnosc-nasz-nowy-dom-katarzyna-dowbor-1-48-mln-osob,7171102849537665a ##

Polsat w paśmie nadawania misyjnego projektu zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym wśród tzw. „wielkiej czwórki”. Liderem w tym paśmie jest TVP1, która emitując wtedy konkursy pucharu świata w skokach narciarskich osiąga 20,16 proc. udziału. Drugi jest TVN („Dorota inspiruje” i „36,6” - 7,16 proc.), a czwarta - TVP2 (serial „Zmiennicy” i „Panorama” - 5,86 proc.).

Wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59 Polsat również zajmuje trzecie miejsce.

grafika

Formuła „SuperPsa” jest podobna do dwóch programów „Przygarnij mnie” i „Misja pies“, które pokazywane były w TVP2 i TVN i miały słabe wyniki oglądalności. Dwójka wyemitowała dwie edycje swojej audycji: wiosną 2015 roku, którą oglądało 775 tys. widzów, oraz rok później - 763 tys. osób. Format TVN był pokazywany wiosną 2017 roku - śledziło go 463 tys. widzów. Sponsorem również i tych audycji była marka Pedigree.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/polsat-wiosenna-ramowka-brak-nowosci-kontynuacje,7171113755371649a ##

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?

Rusza "Wojna zastępcza". O czym jest nowy serial TVP1?