Spot składa się z autentycznych ujęć z „Orange is the new black”, do których wmontowano wypowiedzi Magdy Gessler. Akcja rozgrywa się na stołówce. Restauratorka ubrana w więzienny strój mocno narzeka na podany jej posiłek i krzyczy na kucharkę, każąc się jej poprawić. W efekcie następnego dnia dostaje już lepsze śniadanie.
Fabuła przypomina schemat z „Kuchennych rewolucji” w TVN, w których Gessler podobnie ruga pracowników restauracji.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/orange-is-the-new-black-6-recenzja-przedpremierowa,7171415864866945a ##

To kolejny spot Netflixa przygotowany tylko na polski rynek. Niedawno w reklamach systemu rekomendacji serwisu wystąpił Tomasz Zimoch, a we wrześniu ub.r. spoty nowego sezonu „Narcos” nawiązywały do rozgrywanych wtedy meczów naszej reprezentacji piłkarskiej.
Z kolei Magda Gessler w czerwcu br. została ambasadorką marketingową wody Ostromecko. Wiosną br. wspólnie z córką Larą wystąpiła w kampanii Formuły Perfect Box dla Firm oferowanej przez Play. Wcześniej reklamowała już tę sieć, a także preparat Ulgix Wzdęcia Max oraz tabletki do zmywarek Ludwik.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/netflix-wyniki-finansowe-ii-kwartal-2018,7171421861152897a ##











