Paweł Jawor nowym gospodarzem poranka w Radiu Kolor

Paweł Jawor został nowym gospodarzem porannego pasma „Dzień dobry z Kolorem” w Radiu Kolor. Zastąpił Martę Januszewską, która odeszła z rozgłośni.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Paweł Jawor nowym gospodarzem poranka w Radiu Kolor
Paweł Jawor

Jawor w roli prowadzącego poranka pojawił się na antenie Radia Kolor z początkiem grudnia br. Blok „Dzień dobry z Kolorem” nadawany jest w dni powszednie między 6.00 a 10.00.

Paweł Jawor przez ostatnie lata współpracował z Radiem Białystok, w którym prowadził popołudniowe pasmo oraz autorski program „Niedzielna lekkość bytu”. Wcześniej był prezenterem Radia Jard.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od czerwca do listopada br. udział Radia Kolor w Warszawie wyniósł 2,2 proc.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Solorz z żoną odpowiadają na zarzuty władz Cyfrowego Polsatu. Piszą o próbie podważenia ich więzi

Solorz z żoną odpowiadają na zarzuty władz Cyfrowego Polsatu. Piszą o próbie podważenia ich więzi

Tak wyglądały 25. urodziny Wirtualnemedia.pl. Poznaj firmy i media 25-lecia

Tak wyglądały 25. urodziny Wirtualnemedia.pl. Poznaj firmy i media 25-lecia

Paramount z kolejną zgodą na przejęcie właściciela TVN

Paramount z kolejną zgodą na przejęcie właściciela TVN

Miliony za nowe udziały Newsmax Polska. Właściciel znów dopłacił

Miliony za nowe udziały Newsmax Polska. Właściciel znów dopłacił

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Już są nowe wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu. Zobacz, które medium było najmocniejsze w internecie w maju

Już są nowe wyniki Wirtualnego Wskaźnika Wpływu. Zobacz, które medium było najmocniejsze w internecie w maju