,,Płać kartą i wygrywaj’’- loteria dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego

Loteria ,,Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną dla aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego. Bank zachęcając swoich klientów do częstszych i systematycznych płatności kartami, zorganizował loterię, która rozpoczęła się 1 września i zakończy 31 grudnia 2013.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywaj, być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine i wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej). Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych losów jeśli:

- dokona transakcji przy pomocy Mojej karty(karta z indywidualnym wizerunkiem) – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,

- dokona transakcji kartą w internecie – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,

- dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi Cashback – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

W czterech etapach loterii czeka aż 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu. Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana Nagroda Główna o wartości 50 000 zł, jak również Nagrody I oraz II stopnia o wartości 30 000 zł i 10 000 zł.

Szczegóły i regulamin loterii można znajduje się na stronie : www.ingbank.pl/placiwygrywaj

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę