Polo TV jesienią bez talent-show “Disco Star”

Kanał Polo TV nie planuje w jesiennej ramówce emisji drugiej serii programu “Disco Star”. Możliwe jednak, że discopolowy format wróci na antenę w przyszłości.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

“Disco Star” to autorski talent-show stacji, który nadawano jesienią ub.r. W programie brali udział wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo i dance. Zwycięzcą został zespół Jago Young. “Disco Star” cieszył się dużą popularnością - jego premierowe odcinki oglądało 174 tys. widzów przy udziale na poziomie 1,35 proc. w grupie 4+ i 1,95 proc. w 16-49, co było wynikiem lepszym od średniego dobowego udziału stacji (dane Nielsen Audience Measurement; dowiedz się więcej).

- Nie zarzucamy pomysłu. Z pewnością wrócimy do niego, ale zależało nam na tym by zakończył się proces cyfryzacji oraz by uzyskać pełną dystrybucję na platformach satelitarnych - mówi nam Grzegorz Wiejak, koordynator projektów specjalnych w Muratorze.

W czerwcu br. udział kanału Polo TV wyniósł 0,77 proc. (więcej na ten temat).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale