„Rozmowa to wychowanie” - Fundacja Mamy i Taty zachęca rodziców do rozmów z dziećmi (wideo)

Rozpoczęła się kampania społeczna „Rozmowa to wychowanie” organizowana przez Fundację Mamy i Taty. Przy akcji pracowały firmy Telescope, Black Rabbit i Eura7.

jj
jj
Udostępnij artykuł:

Kampania „Rozmowa to wychowanie” ma na celu zachęcenie rodziców do rozmawiania ze swoimi dziećmi o ważnych sprawach. Akcja zwraca uwagę, że jeśli najważniejszych prawd i zasad życiowych nie przekażą oni dzieciom, zrobią to inne osoby, niekończenie reprezentujące odpowiedni światopogląd.

- Chcemy w tej kampanii przypomnieć rodzicom, że wychowanie dzieci to ich podstawowy obowiązek, ale też przywilej. Chcemy wzbudzić głębokie przekonanie, że żadne instytucje nie mogą i nie powinny ich w tej roli zastępować - opisuje Paweł Woliński, prezes fundacji Mamy i Taty.

Akcja jest skierowana głównie do osób w wieku 25-55 lat mieszkających w miastach.

- Na moment startu kampanii celowo wybraliśmy tydzień poprzedzający Boże Narodzenie. Mamy bowiem nadzieję, iż świąteczna refleksja związana z przekazem kampanii skłoni do zmiany postaw i pomoże zmotywować rodziców do podejmowania codziennego trudu wychowywania swoich dzieci - wyjaśnia Malina Wieczorek z agencji Telescope, która zajęła się strategią akcja i kreacją jej odsłony ATL-owej.

grafika

Kampania jest obecnie prowadzona w telewizji (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Regionalna, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Kultura) oraz internecie (serwis tvp.pl, aktywności w social media), a w styczniu zacznie się na outdoorze. Ogółem potrwa do lutego.

Oprócz Telescope przy akcji pracowały agencje Black Rabbit (produkcja spotu), Eura7 (działania w internecie) oraz Grupa IQS (realizacja badania opinii), a także fotograf Sunil Nair, który wykonał zdjęcia do plakatów outdoorowych.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"