Canal+ prezentuje plakat promujący „Klangor” z trójką aktorów młodego pokolenia, emisja serialu od 26 marca (wideo)

Od 26 marca w piątkowe wieczory Canal+ emitować będzie nowy serial „Klangor” z Arkadiuszem Jakubikiem i Mają Ostaszewską w rolach głównych. Właśnie udostępniony został kolejny plakat produkcji, którego bohaterami są aktorzy młodego pokolenia - Maciej Musiał, Katarzyna Gałązka oraz Matylda Giegżno.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
Canal+ prezentuje plakat promujący „Klangor” z trójką aktorów młodego pokolenia, emisja serialu od 26 marca (wideo)

Scenariusz 8-odcinkowego serialu autorstwa Kacpra Wysockiego, oparty jest na pomyśle Tomasz Kamińskiego i powstał w ramach Canal+ Series LAB - programu skierowanego do scenarzystów, reżyserów i producentów kreatywnych, zawodowo tworzących i rozwijających seriale telewizyjne. W październiku ub. roku wystartowała kolejna już odsłona tego programu.

- „Klangor” jest efektem prac zainicjowanych w roku 2016 w ramach programu dla twórców seriali - Canal+ Series LAB. To namacalny dowód, że Canal+ Series LAB. działa i spełnia swoją rolę. Klangor jest ukoronowaniem pięciu lat pracy w „LAB-ie” i dał nam wszystkim wiatr w żagle do tego stopnia, że obecna, szósta edycja stała się już międzynarodową - komentuje Anna Różalska, dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji Canal+.

Serial „Klangor” to dramat rodzinny z kryminalną historią w tle. W głównych rolach występują Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik - wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedna z ich córek znika bez śladu. Rafał wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę.

Obok nich pojawi się młode pokolenie aktorów: Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno czy Magdalena Koleśnik.

Reżyserię „Klangora” powierzono Łukaszowi Kośmickiemu. Za zdjęcia do serialu odpowiada Witold Płóciennik, za scenografię Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/canal-premiery-marzec-serial-klangor-na-dachach-wielkich-miast-dokumenty-mecz-iga-swiatek,7170371642218113a ##

Za produkcję odpowiada Opus TV - Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł, którzy produkują dla Canal+ również drugą część serialu „Kruk”. Spółka-matka firmy - Opus Film ma na swoim koncie m.in. oscarową „Idę” i „Zimną wojnę”, koprodukcje Canal+.

Emisja serialu od 26 marca w Canal+

Serial „Klangor” będzie można oglądać od 26 marca na antenie Canal+ Premium w serwisie Canal+ online na canalplus.com.

Zdjęcia do produkcji zakończyły się w grudniu 2020 roku, a plan realizowany był w m.in.: Świnoujściu, Łodzi i Warszawie.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/klangor-drugi-sezon-kruk-i-pisarzy-serialu-na-krotko-canal-opinie,7170373593667713a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu