Obsługą PR Portu „Solidarność” zajmie się Partner of Promotion

Agencja Partner of Promotion została wybrana przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” do obsługi public relations Centralnego Portu Komunikacyjnego, czyli Portu „Solidarność” (Solidarity Airport).

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Postępowanie na wybór agencji obsługującej Port „Solidarność” prowadzono od początku września. „Porty Lotnicze” nie podały liczby i nazw jego uczestników. Do współpracy wybrały agencję Partner of Promotion, która zajmie się działaniami public relations i public affairs.

Kampania na rzecz Portu „Solidarność" obejmie stworzenie strategii komunikacyjnej, a także prowadzenie działań public relations i public affairs z wykorzystaniem wszystkich kanałów, w tym social media. Agencja będzie również odpowiedzialna za komunikację w obszarach edukacji i CSR.

Zgodnie z briefem przetargowym, Partner of Promotion  zajmie się również realizacją kompleksowych działań wdrożeniowych dla założeń oraz strategii komunikacji, przygotowywaniem i realizacją zadań dotyczących komunikacji, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów informacyjnych, z mediami społecznościowymi włącznie. Będzie wspierać działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, tworzyć kampanie informacyjne, edukacyjne, historyczne dotyczące sektora transportu oraz infrastruktury lotniskowej. Umowa z Partner of Promotion ma zostać zawarta na rok.

Port „Solidarność" w perspektywie kilku lat ma stać się najważniejszą polską inwestycją infrastrukturalną. W ramach projektu zostanie wybudowane nowoczesne lotnisko, którego lokalizacja planowana jest 37 km na zachód od Warszawy w okolicy Grodziska Mazowieckiego. CPK zakłada ponadto intensywny rozwój sieci połączeń drogowych oraz kolejowych na terenie całego kraju. Umożliwią one przejazd pomiędzy Warszawą a największymi polskimi miastami w czasie poniżej trzech godzin. Inwestycja ma stworzyć ponad 150 tys. nowych miejsc pracy, a jej wartość w pierwszym etapie wyniesie 35 mld złotych.

Nazwę dla Centralnego Portu Komunikacyjnego oraz jego logo ogłoszono w czwartek.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Eurowizja 2026. "Na łapu capu", czyli grzechy tegorocznych preselekcji

Eurowizja 2026. "Na łapu capu", czyli grzechy tegorocznych preselekcji

TVP spłaca zaległości wobec ZAiKS. Wciąż brak kilku milionów

TVP spłaca zaległości wobec ZAiKS. Wciąż brak kilku milionów

Tylu pracowników zwolniła Agora. Najwięcej z "Gazety Wyborczej"

Tylu pracowników zwolniła Agora. Najwięcej z "Gazety Wyborczej"

Znów zmienia się właściciel TVN. KRRiT nie dostała żadnej korespondencji

Znów zmienia się właściciel TVN. KRRiT nie dostała żadnej korespondencji

Duża zmiana w reklamach na Facebooku i Instagramie. "Ukłon w stronę marketerów"

Duża zmiana w reklamach na Facebooku i Instagramie. "Ukłon w stronę marketerów"

"Skok na głęboką wodę" zadebiutował w TVN. Mamy dane widowni

"Skok na głęboką wodę" zadebiutował w TVN. Mamy dane widowni