„Twój Styl” liderem miesięczników luksusowych, ”Be Active” na trzecim miejscu

W lipcu br. liderem sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych, lifestylowych i shoppingowych był bez zmian „Twój Styl”. Największy wzrost w zestawieniu odnotował magazyn „Shape”, zaś najwięcej straciło „Elle”. „Be Active” zadebiutowało na trzecim miejscu.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
„Twój Styl” liderem miesięczników luksusowych, ”Be Active” na trzecim miejscu

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2015 roku wyniosła 176 037 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do lipca 2014 roku pismo to zanotowało spadek o 13,41 proc.

Na drugim miejscu znalazł się magazyn „Women’s Health” (Motor-Presse Polska), który od marca br. jest miesięcznikiem, a wcześniej był on dwumiesięcznikiem. Sprzedaż ogółem jego podwójnego lipcowo-sierpniowego wydania wyniosła 105 187 egz.

Na trzeciej pozycji zadebiutował nowy magazyn „Be Active. Dietetyka & Fitness” wydawnictwa Edipresse Polska, którego redaktor naczelną jest Ewa Chodakowska. Jego pierwszy numer zanotował sprzedaż ogółem na poziomie 93 142 egz.

Z piątej na czwartą pozycję awansował shoppingowy miesięcznik „Avanti” (Agora). Jego sprzedaż ogółem w analizowanym miesiącu uplasowała się na poziomie 84 229 egz., po wzroście o 6,28 proc.

Największy wzrost udziału odnotował „Shape” (Marquard Media Polska), który zajął jednak ostatnie miejsce. Jego wynik zwiększył się bowiem o 6,71 proc. do 22 460 egz.

Z kolei najwięcej - 20,37 proc. - stracił miesięcznik „Elle” (Grupa Burda), którego wynik wyniósł 46 615 egz. W zestawieniu spadł on z miejsca 9. na 14.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pisma-plotkarskie-zdominowaly-czolowke-tygodnikow-tele-tydzien-liderem-przed-zyciem-na-goraco-top-57 ##

W lipcu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 35,32 proc.) pochwalić się mógł magazyn „Harper’s Bazaar” (Marquard Media Polska). Z kolei najwięcej w tym ujęciu stracił „Shape” - było to 45,66 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

RTB House z samoobsługową platformą reklamową

RTB House z samoobsługową platformą reklamową

Katarzyna Kiełbasińska przeszła ze Snow PR do Red Bulla

Katarzyna Kiełbasińska przeszła ze Snow PR do Red Bulla

Andrzej Morozowski wrócił na antenę TVN24. "Walczyłem z nowotworem"

Andrzej Morozowski wrócił na antenę TVN24. "Walczyłem z nowotworem"

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Polsat Media bez wyłączności na sprzedaż reklam w Republice. Jest nowa umowa

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Grupa Polsat Plus przekaże 575 tys. zł dla olimpijczyków

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran

Rainbow Tours chwali się rezerwacją wycieczek. Wzrosty przed atakiem USA na Iran