"Viva" bez naczelnego

Agnieszka Dajbor przechodzi z "Vivy!" do "Przekroju"

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Agnieszka Dajbor, dotychczasowa redaktor naczelna magazynu "Viva!" (Edipresse Polska), zostanie pierwszym zastępcą Piotra Najsztuba, redaktora naczelnego "Przekroju". Dajbor obejmie również stanowisko wydawcy "Vivy!". Jest to nowe stanowisko. Dajbor swoje obowiązki obejmie od 23 czerwca br - informuje "Media&Marketing Polska".

Krystyna Zowczak-Jastrzębska, PR manager w Edipresse Polska, powiedziała, że jeszcze nie ustalono, kto zastąpi Dajbor w "Vivie!".

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Jest odpowiedź na wywiad z lekarzem w Kanale Zero. Mec. Dubois grozi procesem

Jest odpowiedź na wywiad z lekarzem w Kanale Zero. Mec. Dubois grozi procesem

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"

"Glamour" ma nową redaktorkę naczelną. Dotąd pracowała w "Vivie!"

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

"Weź, nie komplikuj". Friz reklamuje Plusha

"Weź, nie komplikuj". Friz reklamuje Plusha