Daria, Ricchi e Poveri, Sławomir i Komodo gwiazdami pierwszego koncertu „Wakacyjnej trasy Dwójki” (wideo)

W niedzielę, 3 lipca TVP2 rozpocznie tegoroczną edycję „Wakacyjnej trasy Dwójki”. Gwiazdami pierwszego koncertu - który odbywać się będzie w Wilnie - będą Daria, Ricchi e Poveri, Sławomir i Komodo.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
Daria, Ricchi e Poveri, Sławomir i Komodo gwiazdami pierwszego koncertu „Wakacyjnej trasy Dwójki” (wideo)
Daria; fot. TVP

Serii letnich, plenerowych koncertów „Wakacyjna trasa Dwójki” transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę również i tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”.

Tegoroczna „Wakacyjna trasa Dwójki” odbędzie się w dziewięciu miastach: Wilno (3 lipca), Augustów (10 lipca), Włocławek (17 lipca), Stalowa Wola (24 lipca), Łomża (31 lipca), Stężyca (7 sierpnia), Elbląg (15 sierpnia), Zabrze (21 sierpnia) i Sopot (27 i 28 sierpnia).

Koncerty będą transmitowane w TVP2 na żywo we wakacje w niedziele po godz. 20.00. Wyjątkowo jeden koncert (27 w Sopocie) odbędzie się w sobotę. Tego dnia odbywać się będzie jubileusz „Pytania na śniadanie”. Morning-show w tym roku w Sopocie będzie obchodzić swoje 20-lecie nadawania.

Pierwszy koncert odbędzie się w Wilnie

Pierwszy koncert tegorocznej „Wakacyjnej trasy Dwójki” odbędzie się 3 lipca w Wilnie. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo od godz. 20.00 w TVP2, TVP Polonia oraz TVP Wilno.

Na scenie zaprezentują się: Daria, zespół Ricchi e Poveri, Sławomir (m.in. premierowo zaprezentuje swój najnowszy utwór),  DJ-ski tercet Komodo, formacje Classic i Daj to głośniej i Andre, Karolina Stanisławczyk, Kuba Szmajkowski oraz Stachursky.

- W Wilnie swoją wielką odsłonę będzie miała również widowiskowa oprawa tegorocznej „Wakacyjnej trasy Dwójki”. Tym razem scena zamieni się w spektakularny gramofon. Dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy stworzą wyjątkowe tło dla tego porywającego widowiska tętniącego tańcem i muzyką - informuje nas biuro prasowe Telewizji Polskiej.

Wydarzenie poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a towarzyszyć im będą Izabella Krzan i Norbi.

Harmonogram „Wakacyjnej trasy Dwójki 2022”:

3 lipca - Wilno - Największe przeboje lata
10 lipca - Augustów - Hity domówek
17.07 - Włocławek - Muzyka romska
24.07 - Stalowa Wola - 30 lat disco polo
31.07 - Łomża - Folk Festival
7.08 - Stężyca - Hity wszech czasów
15.08 - Elbląg - Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
21.08 - Zabrze - Niech żyje biesiada!
27.08 - Sopot - Wielki jubileusz „Pytania na śniadanie” (transmisja wyjątkowo w sobotę)
28.08 - Zakończenie lata

„Wakacyjną trasę Dwójki” rok temu oglądało 1,52 mln widzów

Zeszłoroczną edycję „Wakacyjnej trasy Dwójki” na antenie TVP2 oglądać można było w niedziele po godz. 20.00, w okresie od 20 czerwca do 29 sierpnia 2021 roku (wyjątkowo jeden koncert pokazano w sobotę, 10 lipca). Średnia widownia koncertów wyniosła 1,52 mln osób, co przełożyło się na 13,47 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 10,29 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,53 proc. w grupie 16-59.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-serial-klan-ogladalnosc-sezon-2021-2022-tvp1-kiedy-nowe-odcinki ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"