Znamy już półfinalistki z województwa dolnośląskiego

We Wrocławiu odbył się kolejny casting do półfinałów Miss Polka 2013. Tym razem wybierano najpiękniejsze dziewczyny z województwa dolnośląskiego.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W trakcie eliminacji ocenie poddano nie tylko wygląd, ale również osobowość i charakter kandydatek. Dziewczyny miały też okazję do zaprezentowania swoich zainteresowań – a że większość z nich to pasjonatki sportu, to jury mogło obejrzeć nie tylko piękne twarze i ciała, ale też popisy sportowe, taneczne, a nawet szpagaty. 

Kandydatki były podekscytowane i lekko zdenerwowane udziałem w castingu, jednak koleżeńska atmosfera, przyjazne nastawienie jurorów oraz nowy zapach perfum Roberto Cavalli, który miały okazję przetestować, wprowadzały je w dobry nastrój.

Kandydatki oceniała komisja w składzie:

- Joanna Głowacka – właścicielka agencji SPOT Management

- Aleksandra Dul – specjalista ds. marketingu firmy Key

- Marcin Ziółek – organizator główny Wyborów Miss POLKA2013

Decyzją jury do półfinału przeszło jedenaście kandydatek: 

- Joanna Herejczak

- Klaudia Gręda

- Karolina Musiał

- Iga Hącia

- Magdalena Malec

- Paulina Wąsala

- Wioleta Chrząszczewska

- Monika Fleming

- Malwina Milewska

- Elwira Nosal

Teraz przed nimi kolejne wyzwania, podczas których będą musiały udowodnić, że to właśnie one zasługują na tytuł najpiękniejszej Polki. Przez cały sierpień będą prezentować się w mediach oraz podczas eventów regionalnych. Na początek września zaplanowano zgrupowanie, podczas którego odbędą się sesje zdjęciowe, przymiarki kreacji przygotowanych przez projektantów mody, a także szkolenia i warsztaty prowadzone przez specjalistów związanych z branżą modową, medialną i artystyczną.

Gala Finałowa konkursu odbędzie się 7 września 2013 roku w nowej Sali Koncertowej w Sosnowcu. Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i gwarantują pokaz 16 finalistek w spektakularnych piłkarskich wyjściach na wybieg.

Wrocławskie eliminacje odbyły się w hotelu Quality System przy Al. M. Kromera. Przedsięwzięcie zorganizowała agencja SPOT Management.

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody – idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 - ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Odejście z nadzoru Answear.com

Odejście z nadzoru Answear.com

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"