Bronisław Wildstein ma prowadzić program publicystyczny w TVP1

Publicysta Bronisław Wildstein rozmawia z Telewizją Polską o prowadzeniu autorskiego programu publicystycznego w TVP1 - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Program może trafić do ramówki stacji jesienią br.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Bronisław Wildstein potwierdził w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że prowadzi rozmowy z Telewizją Polską, ale nie jest jeszcze przesądzone, że będzie miał swój program w TVP1. - Być może tak, być może nie. Nic konkretnego jeszcze nie ma - powiedział nam.

Wiosną br. jedynym programem stricte publicystycznym w ramówce TVP1 było prowadzone przez Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”, które oglądało średnio 693 tys. widzów (według danych Nielsen Audience Measurement).

W ostatnich tygodniach zmienili się dyrektorzy TVP1 i TVP2. Od zeszłego tygodnia szefem Jedynki nie jest już Jan Pawlicki (został pełnomocnikiem zarządu ds. utworzenia Agencji Kreacji Filmów i Seriali), jego obowiązki przejął Krzysztof Karwowski. Natomiast poprzedni dyrektor TVP2 Maciej Chmiel został zastępcą dyrektora biura handlu TVP, a zarządzanie Dwójką przejął Marcin Wolski.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zmiany-kierownictwa-tvp1-i-tvp2-dalszy-ciag-upartyjniania-czy-gwarancja-profesjonalizmu-opinie ##

Bronisław Wildstein prowadził już w TVP1 swój program publicystyczny „Bronisław Wildstein przedstawia” od jesieni 2008 do jesieni 2010 roku. Został on zdjęty z ramówki razem z „Misją specjalną”, ówczesne kierownictwo TVP uzasadniło to niską oglądalnością.

Wildstein od maja 2006 roku do lutego 2007 roku był prezesem Telewizji Polskiej, a od początku 2013 do września 2014 roku prezesem i redaktorem naczelnym Telewizji Republika. Od wiosny ub.r. jako publicysta współpracuje z „W Sieci”, przedtem przez kilka lat był związany z „Do Rzeczy”. Wcześniej pracował m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Uważam Rze”, „Życiu Warszawy”, „Życiu” i „Wprost”. W maju br. został odznaczony Orderem Orła Białego za zasługi dla Polski i osiągnięcia w działalności publicznej i pracy dziennikarskiej.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bronislaw-wildstein-czyta-w-trojce-swoja-ksiazke-cienie-moich-czasow-sluchacze-protestuja ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"