1,27 mln widzów „Alarmu!” w sezonie 2018/2019. Program zyskał 340 tys. widzów

Od września ub.r. do końca czerwca br. „Alarm!” oglądało w TVP1 średnio 1,27 mln widzów. Program w porównaniu do pierwszego sezonu zyskał 340 tys. oglądających - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
1,27 mln widzów „Alarmu!” w sezonie 2018/2019. Program zyskał 340 tys. widzów
Jacek Łęski, fot. TVP1

Średnia widownia premierowych odcinków interwencyjnego programu wyemitowanych w okresie od 1 września 2018 roku do 29 czerwca 2019 roku w TVP1 (od poniedziałku do soboty około godz. 20.15) wyniosła 1,27 mln osób. Udział TVP1 w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 8,72 proc. w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 6,15 proc. w grupie 16-49 i 7,01 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/lesniczowka-tvp1-3-sezon-ogladalnosc-czwarty-sezon-jesien-2019,7170881130588289a ##

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków oglądało średnio 2,04 mln widzów w 4+ (w 16-49 było to 529 tys., a w 16-59 - 903 tys.).

grafika

Najwięcej widzów w analizowanym okresie przyciągnął odcinek audycji z 19 stycznia. Śledziło go średnio 2,14 mln osób. Wszystkie z top 10 odcinków TVP1 wyemitowała w soboty.

grafika

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/jacek-leski-z-tvp-przepychal-sie-z-ochroniarzami-prezydent-gdanska-spotkanie-z-mediami-to-laurki-i-kanapki,7171061558691969a ##

„Alarm!” to codzienny interwencyjny program, którego nazwa nawiązuje do tweeta Donalda Tuska z listopada ub.r. Widzowie w 15-minutowym programie mogą śledzić dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. Reporterzy przybliżają m.in. układy i skutki niesprawiedliwych wyroków sądowych. W programie są opisywane także afery w samorządach, co ma związek z jesiennymi wyborami samorządowymi.

Cykl prowadzą Jacek Łęski, Agnieszka Świdzińska oraz Mirosław Rogalski.

Początkowo wiosenny sezon „Alarmu!” miał się zakończyć w czwartek, 14 czerwca ub.r., ale publiczny nadawca postanowił emitować program bez przerwy wakacyjnej. Do sierpnia ub.r. magazyn był pokazywany od poniedziałku do piątku, ale od września ub.r. śledzić go można również w soboty. Również podczas tegorocznych wakacji TVP1 emituje premierowe odcinki „Alarmu!”.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ogladalnosc-korona-krolow-tvp1-2-sezon-2018-2019,7173202746271361a ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"