SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

1,37 mln euro na dwuletnią kampanię promującą mięso indycze

Krajowa Rada Drobiarstwa planuje dwuletnią kampanię informacyjno-promocyjną mięsa indyczego -wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Na działania, które mają być prowadzone pod hasłem „ Indyk z Europy - pod skrzydłami jakości” w Polsce, Niemczech i Czechach przeznaczy 1,37 mln euro.

fot. Shutterstock.com Article

Kampania ma edukować konsumentów na temat wartości odżywczych i wysokiej jakości mięsa indyczego wynikającej z restrykcyjnych europejskich przepisów i procedur dotyczących produkcji. W efekcie pochodzące z Europy mięso z indyka powinno być postrzegane w coraz większym stopniu jako wartościowy element właściwej diety i zdrowego  stylu życia.

Kampania ma obejmować reklamę bezpośrednio,w placówkach zdrowia oraz w internecie. Ich wsparciem ma być komunikacja PR.
KRD oczekuje, że działania te zapewnią bezstronny charakter komunikacji,a przez to uda się poprawić wizerunek i świadomość konsumentów dotyczącą zalet mięsa indyczego, polepszyć kondycję europejskiego przemysłu indyczego, wzrost wartości sprzedaży mięsa z indyka, a także poprawę nawyków żywieniowych konsumentów.

Kampania ma być realizowana przez dwa lata od momentu zawarcia umowy z wybraną do jej przeprowadzenia agencją.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 27 lutego br.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 1,37 mln euro na dwuletnią kampanię promującą mięso indycze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl