SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1,5 mln zł z „Reklamy dzieciom 2015” rozdzielone między 100 organizacji

Ponad 100 organizacji dostało pieniądze w 23. edycji charytatywnej akcji „Reklama Dzieciom” organizowanej przez TVP, która przyniosła 1,48 mln złotych. Dochód z akcji został w całości podzielony między ubiegające się o pomoc instytucje, stowarzyszenia i fundacje, które na co dzień wspierają najbardziej potrzebujące chore dzieci.

Article

Świąteczny blok „Reklama Dzieciom” po raz 23. emitowano 25 grudnia ub.r. tuż po głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1. Reklamy obejrzało prawie 4 miliony osób, a udział w rynku wyniósł 25 proc. Nadawca na pomoc dzieciom zebrał od reklamodawców 1,48 mln zł. To o ponad 600 tys. zł więcej niż rok wcześniej.

Wśród reklamodawców, którzy wsparli akcję „Reklama dzieciom”, znalazły się firmy takie jak Orange, Unilever, Tesco, Colian, Procter & Gamble DS Polska, Volkswagen Group Polska czy Jeronimo Martins.

Pieniądze z 23. edycji charytatywnej TVP1 podzielono między 100 organizacji, które wspierają najbardziej potrzebujące chore dzieci. Dofinansowanie przeznaczono m.in. na organizację turnusów rehabilitacyjnych oraz kolonii dla dzieci i młodzieży z rodzin biednych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, patologicznych czy rodzin wielodzietnych. Środki trafią także na organizacje warsztatów edukacyjno-terapeutycznych oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 1,5 mln zł z „Reklamy dzieciom 2015” rozdzielone między 100 organizacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl