SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

1 mln zł daje Kancelaria Premiera w przetargu na produkcję spotów

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wybiera w przetargu firmę, która zajmie się produkcją spotów oraz wystąpień przedstawiciela administracji państwowej na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych przez nią realizowanych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet to 1 mln zł.

 

Przetarg dotyczy produkcji spotów telewizyjnych, radiowych i internetowych oraz wystąpień przedstawiciela administracji państwowej na potrzeby kampanii społecznych i informacyjnych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Spoty i wystąpienia te będą m.in. informować o programach rządowych, w tym prezentować jakie zmiany odczują beneficjenci programów dzięki wejściu w życie poszczególnych rozwiązań.

Chodzi m.in. o produkcję spotu telewizyjnego i internetowego długości od 15 s. do 60 s., spotu radiowego o długości od 15 s. do 30 s., spotu internetowego o długości do 240 sekund, wystąpienia o długości do 20 minut.

KPRM chce współpracować z wybraną w przetargu firmą do końca grudnia 2024 roku. Budżet wynosi 1 mln zł.

Kancelaria Premiera wymaga, by osoby występujące w spotach powinny przejść specjalistyczny casting zorganizowany przez wybraną firmę, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny. Ostateczna decyzja o wyborze osób zostanie podjęta w ustaleniu z KPRM.

We wskazanych przez Kancelarię produkcjach w spotach będą występować osoby (specjaliści) zajmujące się daną dziedziną jaka będzie przedstawiana w spocie, przy czym nie mogą to być osoby zaangażowane w dyskurs polityczny.

Spoty nie mogą być w całości lub przeważającej części animacjami, jednak mogą posiadać elementy animacji, elementy graficzne. Mają mieć one pozytywny przekaz, wzbudzać pozytywne emocje, przykuwać uwagę, być autentyczne i naturalne, nowoczesne i dynamiczne, czytelne i przystępne w odbiorze.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 22 listopada.

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: 1 mln zł daje Kancelaria Premiera w przetargu na produkcję spotów

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Berliza
Może w spota h porusza sprawę że to przez nieudolność pisowcow inflacja w górę, podatku w górę, kasy z UE brak i jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie. I mogą poruszyć kwestię tego ile nadmiarowych zgonów mieliśmy w pandemii. Bo PiS ograniczył dostęp do lekarzy.
odpowiedź
User
Grochek
On dał nawet 2 mln TVP i TVP INFO skadnal i ciemny wstyd
odpowiedź
User
Iryk
strajkować więcej koniec PiS głosować
odpowiedź