SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„10 na 10…” - Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych z PBS DGA

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje program „10 na 10…”, promujący wysokie standardy komunikacji spółek giełdowych z inwestorami. Badanie na potrzeby projektu przeprowadzi firma PBS DGA.

„10 na 10…” - Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych z PBS DGA

Program „10 na 10…” obejmuje 10 spółek publicznych o różnej wielkości i charakterze notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wśród nich są m.in. Millennium Bank, Azoty Tarnów, PBG, Cinema City i Telestrada. Prowadzone przez te podmioty relacje z inwestorami indywidualnymi będą przez rok obserwowane i rejestrowane, tak żeby później mogły służyć jako benchmark w tym zakresie. Projekt ma na celu promowanie wysokich standardów komunikacji spółek giełdowych z inwestorami.

Badania postrzegania uczestników „10 na 10…” przez inwestorów indywidualnych przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu programu przygotuje i przeprowadzi PBS DGA. Indywidualne wywiady pogłębione zostaną zrealizowane wśród inwestorów przez internet. Wyniki pozwolą ocenić skuteczność podjętych przez spółki działań komunikacyjnych poprzez określenie zmian w ich rozpoznawalności i wizerunku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „10 na 10…” - Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych z PBS DGA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl