SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

150 minut darmowych rozmów od TP

Klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy aktywują 'Polecenie zapłaty' lub 'Zlecenie stałe' otrzymają 150 darmowych minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe w sieci TP.

Darmowe minuty będzie można wykorzystać o dowolnej porze dnia, we wszystkie dni tygodnia i będą rozliczane w ramach abonamentu, po 25 minut przez sześć kolejnych miesięcy.

Polecenie zapłaty i Zlecenie stałe to bezgotówkowe formy płatności, dzięki którym klienci nie muszą pamiętać o terminach płatności za faktury. TP wysyła informację o wysokości rachunku do banku, a oryginał faktury na adres klienta. W terminie płatności konto klienta zostaje obciążone kwotą podaną na fakturze - podała TP w komunikacie.

Aby skorzystać z promocji, trzeba mieć rachunek w banku, który oferuje usługę Polecenia zapłaty lub Zlecenia stałego (na zmienną kwotę w terminach i kwocie wynikających z faktury TP). W przypadku Polecenia zapłaty, wystarczy wypełnić formularz i wysłać go na adres podany na fakturze.

Zlecenie stałe na rzecz TP w kwocie i terminie zgodnym z fakturą tp należy zamówić bezpośrednio w banku. Z darmowych minut klient zaczyna korzystać po aktywowaniu wybranej metody płatności przez bank.

Promocja potrwa do 31 stycznia 2008 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 150 minut darmowych rozmów od TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl