SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

16 agencji PR w przetargu IKEA Polska

Na ogłoszony w ub. tygodniu przez IKEA otwarty przegląd ofert odpowiedziało 58 agencji public relations. Marketer do kolejnego etapu zaprosił 16 z nich.

Article

IKEA w ub. tygodniu rozpoczęła przetarg dotyczący obsługi w zakresie wewnętrznych i zewnętrznych działań komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz public affairs w Polsce. Oprócz standardowej procedury przetargowej firma wprowadziła także otwarty przegląd agencji, do którego zaprosiła wszystkie agencje zainteresowane współpracą z nią (więcej na ten temat).

Spośród nich miała wybrać trzy. Otrzymała jednak 58 zgłoszeń, które jak informuje Katarzyna Balashov, zastępca dyrektora komunikacji korporacyjnej i public affairs mają wysoki poziom. - Z tego też względu zdecydowaliśmy się zmienić pierwotne założenie i do pierwszego etapu postępowania przetargowego (RFI - Request for Information) zaprosiliśmy 16 firm z otwartego przeglądu agencji - opisuje Balasvov.

Teraz wybrane agencje mają przesłać ogólne informacje o sobie. W kolejnym etapie, zaplanowanym na 23 i 24 kwietnia, IKEA przekaże wybranym z nich szczegółowy brief. Zwycięskie agencje wybierze w czerwcu.

  • Więcej informacji:
  • IKEA
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 16 agencji PR w przetargu IKEA Polska

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tv
Jak talent show
12 8
odpowiedź
User
spring Into New
PR Splash Horror Show!
9 8
odpowiedź
User
ekspert
bida panie bida ...
10 8
odpowiedź
User
były pracownik
Towarzystwo wzajemnej adoracji.Niedobrze się robi.
10 9
odpowiedź
User
mirosław
to chyba jest żart
8 8
odpowiedź