SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

200 złotych za otwarcie konta w Banku Pekao

Bank Pekao uruchomił promocję, w ramach której klienci bez wychodzenia z domu otrzymają nawet 200 zł za otwarcie konta osobistego za pomocą selfie. Bank przygotował także promocję dla klientów, którzy otworzą konto oszczędnościowe

Article

Osoby, które nie posiadają konta w Banku Pekao, mogą otworzyć je zdalnie, za pomocą selfie - bez wizyty w oddziale. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay i mieć pod ręką dowód osobisty.

Od początku kwietnia wszyscy, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w Banku Pekao całkowicie online - za pomocą selfie - mogą liczyć na bonus w wysokości 200 zł. Oferta dotyczy w szczególności nowych klientów, ale mogą z niej skorzystać również osoby nieposiadające konta typu ROR lub ci, których rachunek w Pekao jest nieaktywny.

Pierwsze 100 zł zostanie przekazane na rachunek klienta za założenie konta za pomocą selfie, zalogowanie się do aplikacji PeoPay i zapewnienie wpływu w wysokości minimum 500zł oraz jedną transakcję bezgotówkową w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po założeniu rachunku. Kolejne 100 zł klienci mogą otrzymać, jeżeli zrealizują wspomniane aktywności w każdym z kolejnych trzech miesięcy.

Konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem w Pekao

Bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem swojego smartfona lub komputera, można skorzystać również z kolejnej promocji. Na klientów Pekao, którzy otworzą konto oszczędnościowe, czeka atrakcyjne oprocentowanie – 2,5 proc. w skali roku przez 4 miesiące dla salda do 30 tys. zł na Koncie Przekorzystnym oraz 2,5 proc. przez 4 miesiące dla salda do 100 tys. zł na Koncie Świat Premium. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej PeoPay mogą przelewać pieniądze pomiędzy kontem oszczędnościowym a rachunkiem bieżącym bez opłat dowolną ilość razy.

Obie promocje obowiązują do 20 maja 2020 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 200 złotych za otwarcie konta w Banku Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl